40. Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul 23 Mayıs 2017 Tarihinde Başlıyor

40. Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul 23 Mayıs 2017 Tarihinde Başlıyor

​Yapı, inşaat malzemeleri ve teknolojileri kategorisinde bir fuar olan Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul 23 - 27 Mayıs 2017 tarihleri arasında İstanbul Büyükçekmece'deki TÜYAP Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilecek. Bu yıl 40.sı düzenlenecek olan Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul'da, yapı kimyasalları, yalıtım malzemeleri, cephe kaplamaları, çatı kaplamaları, beton, bölme duvar, aydınlatma, asansör, asma tavan sistemleri, enerji ve daha pek çok ürün grubunda yapı sektörünün önde gelen firmaları fuar ziyaretçileri ile buluşacak.

​Türkiye'nin ilk ihtisas fuarı olma özelliğini de taşıyan Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul YEM Fuarcılık tarafından düzenleniyor ve bu yıl 40. yılını kutluyor. YEM Fuarcılık'ın verdiği bilgiye göre, Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul dünyanın beş büyük yapı fuarından birisi; Balkanlar, Bağımsız Devletler Topluluğu (BDT) ülkeleri, Orta Doğu ve Kuzey Afrika'yı kapsayan bölgenin en büyük yapı malzemeleri fuarı konumunda bulunuyor; fuarda bu yıl, 100.000 m2 kapalı ve açık alanda, 1.250 katılımcı firma sergileyecekleri 18.640 ürünü, 105 ülkeden 111.000 yerli, yabancı ziyaretçi ile buluşturacak. 

40. Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul'da ayrıca çeşitli etkinlikler de düzenleniyor. Bu etkinlikler kapsamında yapı sektörünün ekonomisi ve iş fırsatları da değerlendirilecek. Fuar süresince; mimarlık, gayrimenkul, yeni ürün, yeni iş fırsatları, yapı ürünlerinin geleceği, sürdürülebilirlik, iş güvenliği, tasarım, pazarlama ve kariyer başlıklarında düzenlenecek etkinliklerde dünyaca ünlü pek çok önemli isim konuşmacı olarak yer alacak. 

Moderasyonunu gazeteci Ahu Özyurt'un yapacağı "Yapı Sektöründe Yeni Açılımlar için Fırsatlar" panelinde değerli ekonomist Mahfi Eğilmez ile sektörün lider isimleri yapı sektörünün ekonomisini ve iş fırsatlarını değerlendirecek. YEM Fuarcılık ve Yapı-Endüstri Merkezi (YEM) işbirliğiyle düzenlenen etkinlikte, pazarda oluşan olanakları, geleceğe dönük fırsatları, olası yeni açılımları tartışmak ve gündeme taşımak üzere sektörün yapı taşlarını oluşturan kamu, ekonomi, yatırım, fonlama konuları gündeme taşınacak. Etkinlik, 24 Mayıs, Çarşamba, 11.00-13.00 arasında fuar alanında gerçekleşecek. 

Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, "İş Geliştirme Platformu" etkinlikleri kapsamında, "Konuk Bölge Projesi"nde, bu yıl, hızlanan bir ekonomik büyümeye sahip olan Kuzey Afrika Bölgesi ülkeleri ağırlanıyor. Türk inşaat sektörünün yurtdışındaki önemli pazarlarından biri olan Kuzey Afrika'da, büyüyen kamu yatırımları başta olmak üzere tüm yapı işlerinde Türk müteahhitlerinin ve malzeme üreticilerinin daha etkin olmalarına katkıda bulunmak, bu çerçevede yeni iş fırsatları ve yatırımcıya teşvik yaratacak platformları yaratmayı amaçlayan "Kuzey Afrika - Türkiye İnşaat Forumu ve İkili İş Görüşmeleri" 23 Mayıs 2017, Salı günü saat 14:30-18:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Forum sonrası Kuzey Afrika'dan gelen alım heyeti ile ikili görüşmeler de gerçekleşecek. 

Fuar Künyesi 

Fuar İsmi: 40. Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul 

Tarih: 23 - 27 Mayıs 2017 Salı - Cumartesi 

Yer: TÜYAP Fuar Merkezi Büyükçekmece, İstanbul 

Fuarın Konusu: Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı 

Ziyaret Saatleri: 23 - 26 Mayıs tarihlerinde 10:00 - 19:00; 27 Mayıs tarihinde 10:00 - 18:00 

Düzenleyen: YEM Fuarcılık A.Ş. 

Telefon: +90 (212) 266 70 10 

Faks: +90 (212) 266 71 10 

Web: http://www.yapifuariistanbul.com/tr-TR/

Geçen Yıla Bakış

Harmonize Bir Şekilde Tasarlanması Gereken Kurumsa...
İnsan Kaynakları Alanında Örnek Bir Firma: Randsta...
 

Yorumlar (0)

Henüz buraya yapılmış bir yorum yok

Yorum Yapın

  1. Konuk olarak yorum yapılıyor.
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın

Kabul ederek, https://disticaretnet.com/ dışındaki bir üçüncü tarafça sağlanan bir hizmete erişeceksiniz.