%70 Yıl Sonu İndirimi ve 2018’e Bir Veda

yil-sonu-indirimi-elveda-2018

Firmalar rehberimizde Kurumsal Üyelerimiz kendi firmalarının sayfalarını oluşturabiliyorlar ve böylece markalarının dış ticaretçi kitle arasında daha fazla görünür ve bilinir olmasının keyfini sürüyorlar. Bu harika online iş rehberine katılmanız için şimdi kaçırılmayacak da bir fırsat var.

%70 yıl sonu indiriminden faydalanın ve firmanızı Firmalar rehberimize ekleyin!

Kurumsal Üye planına abonelik için yıl sonuna özel ve ilk defa uyguladığımız %70 indirim avantajından yararlanabilirsiniz. Bu üyelik planı şu anda 499TL/yıl değerindedir. Hemen abone olursanız eğer, bu tutara %70 indirim uygulanacak ve ayrıca yeni yılda gelecek herhangi bir zamdan da etkilenmemiş olacaksınız. Bu teklifimiz 04 Ocak 2019 tarihine kadar geçerli kalacaktır. Yapmanız gereken tek şey teklif geçerlilik süresi içerisinde Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine bir email göndermenizdir. Emailinizi alır almaz süreci başlatıp size gerekli bilgilendirmeleri yapacağız. Bu fırsatı kaçırmayın.

Bizbey.com tarafındaki benzer bir fırsattan yararlanmak isterseniz aşağıdaki linki inceleyebilir veya yine bize yazabilirsiniz.
...

70% Year-End Discount and a Farewell to 2018 - Business Blog - BIZBEY

Our Corporate Members can create their company page in our Companies directory and enjoy the opportunities brought by a high visibility and a strong online presence. Here is your chance of participating in a super good business directory with an excellent timing.

Son olarak, şimdiden tüm DTN üyelerinin yeni yılını kutlar ve bu yeni yılın hepimiz için güzellikler getirmesini dileriz. Elveda 2018!

Dış Ticaret Departmanı
Dış Ticarette Teslim Şekilleri (Incoterms)
 

Yorumlar (0)

Henüz buraya yapılmış bir yorum yok

Yorum Yapın

  1. Konuk olarak yorum yapılıyor. Hesap açın veya var olan hesabınızla oturum açın.
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın

Kabul ederek, https://disticaretnet.com/ dışındaki bir üçüncü tarafça sağlanan bir hizmete erişeceksiniz.