Dış Ticaret Eğitimleri

dis-ticaret-egitimi
Dış ticaret uzmanlığı eğitimi başarılı bir dış ticaret kariyeri için önemli bir ilk adımdır. Yeni teknolojilerle dünya daha da bir küresel köy haline geliyorken, bireyler ve şirketler dış ticaret bilgi ve becerilerine her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyuyor. Bu ihtiyacı hissetmeyenler ise piyasadan yavaş yavaş siliniyor. 

Dış ticaret bilgi ve becerilerini geliştirmenin en doğrudan yollarından birisi ise bu alanda eğitimler almaktır elbette. DTN olarak biz de, kendi özgün tarzımızla, dış ticaret ve özellikle de ihracat pazarlama alanında belli aralıklarla eğitimler düzenliyor ve uzmanlığımızı paylaşma yoluna gidiyoruz.

Bireyler ve Gruplar İçin Temel Dış Ticaret Eğitimi

Bireyler ve gruplar için temel dış ticaret uzmanlığı eğitimleri organize ediyoruz. Eğitimlerimiz gerçek hayatın ve piyasanın gerçeklerine uygun olarak tasarlanıyor. Konularımızı pratik fayda gözeterek ve bireylere değer katacak şekilde açık ve anlaşılır bir tarzda işliyoruz.

Şirketlere ve Kurumlara Özel İhracat Eğitimleri

Bazen olur ki bir sektör kategorisinden diğerine geçiş yaptığınızda pazarlama yaklaşımınızı geniş çapta değiştirmeniz gerekir. Bunun gibi çeşitli nedenlerden ötürü genel niteliğe haiz dış ticaret veya ihracat eğitimleri firmalar için çoğu zaman yeterince verimli olamayabilmektedir. O yüzdendir ki DTN olarak, şirketlerin kendi özel durumlarını ve faaliyette bulundukları sektörün niteliğini dikkate alarak ihracat eğitimlerimizi mümkün olduğunca özelleştiriyoruz. Böylece ayakları yere basan, sonuç odaklı ve pratik değeri olan bir eğitim ortaya çıkarıyoruz.

Bize Ulaşın

Amacınız ihracatta başarılı olmak ise, bu yolda sizi desteklemekten mutlu oluruz. Eğitimlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

İhracat Sohbetleri Devam Ediyor!
Trade Map Nedir?
 

Yorumlar (0)

Henüz buraya yapılmış bir yorum yok

Yorum Yapın

  1. Konuk olarak yorum yapılıyor.
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın

Kabul ederek, https://disticaretnet.com/ dışındaki bir üçüncü tarafça sağlanan bir hizmete erişeceksiniz.