Dış Ticaret Eğitimleri

dis-ticaret-egitimi
Neden dış ticaret eğitimi? Yeni teknolojilerle dünya daha da bir küresel köy haline geliyorken, şirketler ve bireyler dış ticaret bilgi ve becerilerine her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyuyor. Bu ihtiyacı hissetmeyenler ise piyasadan yavaş yavaş siliniyor. 

Dış ticaret bilgi ve becerilerini geliştirmenin en doğrudan yollarından birisi ise bu alanda eğitimler almaktır elbette. DTN olarak biz de, kendi özgün tarzımızla, dış ticaret ve özellikle de ihracat pazarlama alanında zaman zaman eğitimler düzenliyor ve uzmanlığımızı paylaşma yoluna gidiyoruz.

Şirketlere ve Kurumlara Özel İhracat Eğitimleri

Bazen olur ki bir sektör kategorisinden diğerine geçiş yaptığınızda pazarlama yaklaşımınızı geniş çapta değiştirmeniz gerekir. Bunun gibi çeşitli nedenlerden ötürü genel niteliğe haiz dış ticaret veya ihracat eğitimleri firmalar için çoğu zaman yeterince verimli olamayabilmektedir. O yüzdendir ki DTN olarak, şirketlerin kendi özel durumlarını ve faaliyette bulundukları sektörün niteliğini dikkate alarak ihracat eğitimlerimizi mümkün olduğunca özelleştiriyoruz. Böylece ayakları yere basan, sonuç odaklı ve pratik değeri olan bir eğitim ortaya çıkarıyoruz.

Gruplar ve Bireyler İçin Dış Ticaret Eğitimleri

Gruplar ve bireyler için de zaman zaman dış ticaret eğitimleri organize ediyoruz. Pratik değeri olan ve kendini geliştirme amacındaki herkesin ilgisini çekebilecek konulara öncelik veriyoruz.

Güncel eğitimler hakkında aşağıdaki linkten bilgi edinebilirsiniz.
...

Eğitim - Dış Ticaret Net

Dış Ticaret Net dış ticaret profesyonelleri için tasarlanmış bir sosyal ağ ve bilgi paylaşım platformudur.

Bize Ulaşın

Amacınız ihracatta başarılı olmak ise, bu yolda sizi desteklemekten mutlu oluruz. Eğitimlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

İhracat Sohbetleri Devam Ediyor!
Trade Map Nedir?

İlgili Yazılar

 

Yorumlar (0)

Henüz buraya yapılmış bir yorum yok

Yorum yapın

Konuk olarak yorum yapılıyor. Hesap açın ya da var olan hesabınızla oturum açın.
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Telif Hakkı © 2014-2020 Dış Ticaret Net. Tüm hakları saklıdır. Tasarım ve Geliştirme: ZY
Cron Job Starts