İhracat Sohbetleri Devam Ediyor!

ihracat-sohbetleri

DTN olarak düzenlediğimiz "İhracat Sohbetleri" etkinliklerimiz tam gaz devam ediyor. Bu etkinliklerimizde uzman konuşmacılarla birlikte o etkinlik için seçilen konular üzerine konuşuyoruz ve tartışıyoruz. Bunun yanı sıra, ihracatçılarımız ve dış ticaretin çeşitli alanlarında çalışan profesyoneller birbirleri ile networking yapma imkânına sahip oluyorlar.

Bilgi ve Fikir Alışverişi

Etkinliklerimizin amaçlarından bir tanesi ihracatçılarımız arasında daha fazla iletişim ve etkileşim olanağı yaratmaktır. DTN olarak, tecrübeleri paylaşıp bilgi ve fikir alışverişinde bulunmanın, işbirlikleri yapmanın gücüne inanıyoruz. Odaklı ve amaçlı bir iletişimin topyekûn gelişme ve değer yaratma adına büyük potansiyel barındırdığını biliyoruz.

Networking

Networking eyleminin hayatımızdaki önemi ve gücü ne yazık ki hala sadece küçük bir azınlık tarafından anlaşılmış durumdadır. Networking eyleminde başarılı olabilmek için bir takım sosyal becerileri edinmiş olmak gerekiyor elbette. Ancak her şeyden evvel bu işin önem ve gücünü anlamış olmak gerekiyor. Etkinliklerimizde networking olanakları yaratmayı özellikle önemsiyoruz.

Teşekkür

Etkinliklerimize teşrif edip bizimle güzel enerjilerini paylaşan tüm kıymetli konuşmacılarımıza ve katılımcılarımıza teşekkür ederiz.

Sponsorluk

​Etkinliklerimize destek vermeyi düşünmeniz bizi mutlu eder. İşlerimizde sizin de bir imzanız olsun isterseniz bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.

Misafirlik

Biz bu ışığı Türkiye'nin her tarafına götürmek isteriz ve bu doğrultuda kurumların davetlerine açığız. Bizi davet edin; belki etkinliğimizle size misafir oluruz; belki sizinle birlikte bir etkinlik yaparız.

Yeni Etkinlik 6 Mayıs'ta İstanbul'da

...

İhracat Sohbetleri #3 - 6th May, 2019 - 359 - Dış Ticaret Net

(6th May, 2019) Çok beklenen “İhracat Sohbetleri #3” etkinliğimizin detayları belli oldu. Her zamanki gibi etkinliğimizin ana temasında tanışma, muhabbet ve fikir alışverişi var. İki tane değerli konuşmacımız olacak; ...
Detaylar için etkinlik sayfasını ziyaret ediniz.
KOBİ’ler İhracatta Neden Başarısız Oluyor?
Dış Ticaret Eğitimleri
 

Yorumlar (0)

Henüz buraya yapılmış bir yorum yok

Yorum Yapın

  1. Konuk olarak yorum yapılıyor.
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın

Kabul ederek, https://disticaretnet.com/ dışındaki bir üçüncü tarafça sağlanan bir hizmete erişeceksiniz.