İhracatta Müşteri Bulma Yolları Eğitimi

İhracatta Müşteri Bulma Yolları Eğitimi

​Bir dış ticaret eğitimi içerisine birçok konuyu dahil etmek mümkündür. Hepsi de önemli olmakla birlikte, taşıdıkları pratik değeri gözeterek bu konular içerisinde bir önem hiyerarşisi yapacak olsaydık, "İhracatta Müşteri Bulma Yolları" listenin en başında yer alırdı. "Müşteri bulma" ifadesi sadece "potansiyel bir alıcının tespiti" demek olmayıp "potansiyel bir alıcının dikkatini çekerek onunla bir iletişim başlatmak" olarak anlaşılırsa konunun önemi daha net ortaya çıkacaktır.

Müşteri Nasıl Bulunur?

​Balıklarla dolu bir okyanusta balık tutamamak gibi, erişilebilir onca kaynağa rağmen halen birçok firmanın, özellikle de ihracata yeni yeni ısınan firmaların, en büyük sıkıntı hissettiği bir konudur bu ve elbette başarılı olmak için bir takım izlenecek yöntemlere, stratejilere ve iletişim becerilerine gerek vardır.

İhracatta müşteri bulma yolları konusunu bu alandaki işleyen yöntemleri tüm yönleriyle sahada kullanmış bir uzmandan dinlemek isterseniz, eğitimlerimize bekleriz. Bu eğitimlerde soru-cevap için de yeterli vakit ayırıyoruz.

Dış Ticaret Net olarak fazla etkinlik yapmıyoruz. O yüzden, bu eğitimlerimizi kaçırmak istemezseniz tavsiyemiz kaydınızı son günlere bırakmayın. Yeterli bir kontenjana ulaştıktan sonra kayıtları kapatıyoruz. Aşağıdaki linkten eğitim içerikli etkinliklerimizi takip edebilir ve kayıt prosedürüyle ilgili bilgi alabilirsiniz. Görüşmek dileğiyle...

...

Eğitim - Dış Ticaret Net

Dış Ticaret Net dış ticaret profesyonelleri için tasarlanmış bir sosyal ağ ve bilgi paylaşım platformudur.
İş Arayışı ve Başarı Merdivenlerini Tırmanmak
Gümrük Müşavirliği Mesleği Üzerine

İlgili Yazılar

 

Yorumlar (0)

Henüz buraya yapılmış bir yorum yok

Yorum yapın

Konuk olarak yorum yapılıyor. Hesap açın ya da var olan hesabınızla oturum açın.
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Telif Hakkı © 2014-2020 Dış Ticaret Net. Tüm hakları saklıdır. Tasarım ve Geliştirme: ZY
Cron Job Starts