İhracatta Müşteri Bulma Yolları Eğitimi

İhracatta Müşteri Bulma Yolları Eğitimi

​Bir dış ticaret eğitimi içerisine birçok konuyu dahil etmek mümkündür. Hepsi de önemli olmakla birlikte, taşıdıkları pratik değeri gözeterek bu konular içerisinde bir önem hiyerarşisi yapacak olsaydık, "İhracatta Müşteri Bulma Yolları" listenin en başında yer alırdı. "Müşteri bulma" ifadesi sadece "potansiyel bir alıcının tespiti" demek olmayıp "potansiyel bir alıcının dikkatini çekerek onunla bir iletişim başlatmak" olarak anlaşılırsa konunun önemi daha net ortaya çıkacaktır.

Müşteri Nasıl Bulunur?

​Balıklarla dolu bir okyanusta balık tutamamak gibi, erişilebilir onca kaynağa rağmen halen birçok firmanın, özellikle de ihracata yeni yeni ısınan firmaların, en büyük sıkıntı hissettiği bir konudur bu ve elbette başarılı olmak için bir takım izlenecek yöntemlere, stratejilere ve iletişim becerilerine gerek vardır.

İhracatta müşteri bulma yolları konusunu bu alandaki işleyen yöntemleri tüm yönleriyle sahada kullanmış bir uzmandan dinlemek isterseniz, eğitimlerimize bekleriz. Bu eğitimlerde soru-cevap için de yeterli vakit ayırıyoruz.

Dış Ticaret Net olarak çeşitli başlıklarda eğitimler veriyoruz. Bu eğitimlerimizi kaçırmak istemezseniz aşağıdaki formu doldurup bilgi talep edebilirsiniz. Görüşmek dileğiyle...

İhracatçının Ekonomik Krizi Olmaz
Bilgi İsteme ve Soru Sorma Usulüne Dair Bazı Notla...
 

Yorumlar (0)

Henüz buraya yapılmış bir yorum yok

Yorum Yapın

  1. Konuk olarak yorum yapılıyor.
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın

Kabul ederek, https://disticaretnet.com/ dışındaki bir üçüncü tarafça sağlanan bir hizmete erişeceksiniz.