İhracatta Müşteri Bulma Yolları Eğitimi, İstanbul

İhracatta Müşteri Bulma Yolları Eğitimi, İstanbul

​Bir dış ticaret eğitimi içerisine birçok konuyu dahil etmek mümkündür. Hepsi de önemli olmakla birlikte, taşıdıkları pratik değeri gözeterek bu konular içerisinde bir hiyerarşi yapacak olsaydım "İhracatta Müşteri Bulma Yolları"nı listenin en başına koyardım. "Müşteri bulma" ifadesi sadece "potansiyel bir alıcının tespiti" demek olmayıp "potansiyel bir alıcının dikkatini çekerek onunla bir iletişim başlatmak" olarak anlaşılırsa konunun önemi daha net ortaya çıkacaktır.

​Balıklarla dolu bir okyanusta balık tutamamak gibi, erişilebilir onca kaynağa rağmen halen birçok firmanın, özellikle de ihracata yeni yeni ısınan firmaların, en büyük sıkıntı hissettiği bir konudur bu ve elbette başarılı olmak için bir takım izlenecek yöntemlere, stratejilere ve iletişim becerilerine gerek vardır.

"İhracatta Müşteri Bulma Yolları"nı, bu alandaki işleyen yöntemleri tüm yönleriyle sahada kullanmış birinden dinlemek isterseniz, eğitimime beklerim. Rahat rahat soru-cevap yapacağımız vaktimiz de olacak.

Dış Ticaret Net olarak fazla etkinlik yapmıyoruz. O yüzden, bu eğitimi kaçırmak istemezseniz tavsiyem kaydınızı son günlere bırakmayın. Yeterli bir kontenjana ulaştıktan sonra kaydı kapatacağım. Aşağıdaki linkten etkinliği takip edebilir ve kayıt prosedürüyle ilgili bilgi alabilirsiniz. Görüşmek dileğiyle...

İhracatta Müşteri Bulma Yolları Eğitimi, İstanbul

https://disticaretnet.com/etkinlikler/

İş Arayışı ve Başarı Merdivenlerini Tırmanmak
Gümrük Müşavirliği Mesleği Üzerine

İlgili Yazılar

 

Yorumlar (0)

Henüz buraya yapılmış bir yorum yok

Yorum yapın

Konuk olarak yorum yapılıyor. Hesap açın ya da var olan hesabınızla oturum açın.
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Telif Hakkı © 2014-2019 Dış Ticaret Net. Tüm hakları saklıdır. Tasarım ve Geliştirme: Storybey
Cron Job Starts