1 dakika okuma süresi (214 kelime)

Merhaba 2018

havai-fisek-gosterisi

Sabahları her uyandığınızda, düşünün ne kadar kıymetli bir ayrıcalıktır hayatta olmak, nefes almak, düşünmek, neşelenmek ve sevmek.

Marcus Aurelius
2017 yılı umarım herkes için iyi geçmiştir. Bu vesileyle herkesin yeni yılını kutluyor ve bu yeni yılın esenlikler getirmesini diliyorum. Ayrıca, birkaç haberi de sizlerle paylaşmak istiyorum.
2018'de Bizbey.com özellikle Amerika pazarını hedefleyecek. Stratejik partnerliklerle orada hızlı bir büyüme bekliyoruz. Bizbey yeni yılla birlikte dış pazarlarda daha aktif bir rol oynayacak. Ben de mesaimin önemli bir kısmını oraya kaydıracağım.

Dış Ticaret Net olarak daha önce İstanbul'da informal küçük buluşmalar düzenliyorduk. O buluşmalara vakit ayırmak benim için çok yararlı oldu, çünkü çok güzel insanlar tanıdım. Yeni yılda bu tarz buluşmalar yerine daha başka bir şey yapacağız. Yine İstanbul'da, TAK Tasarım Atölyesi Kadıköy ile ortak "İhracat Sohbetleri" gerçekleştireceğiz. Etkinliğimizin ev sahibi ve ortağı TAK Kadıköy olması dolayısıyla, fiziki ürünler yanında fikir, sanat ve tasarım ürünlerinin ihracatı konularını özellikle işleyeceğiz. İki haftada bir veya ayda bir periyodlarla sohbetlerimizi yapmayı planlıyoruz. Katılım ücretsiz ve herkese açık olacak. Yine de bir kayıt prosedürü uygulanabilir belki. "İhracat Sohbetleri" şimdiden beni heyecanlandırıyor. İhracatla ilgilenen tüm dostların katılımını bekliyor olacağım. Konuşmacı önerilerinde de bulunursanız memnun olurum. Etkinlikleri DTN'in etkinlik sayfasından ve sosyal medya hesaplarımızdan duyuruyor olacağız. Bu arada, 2018'de Dış Ticaret Net 4. yaşına girecek. Bu da kendi başına bir kutlamayı hak ediyor.

Kendinize iyi bakın. Görüşmek üzere…
Çok Ülkeye Satış mı, Yoksa Birden Çok Satış mı?
Dış Ticaret ve İhracat Felsefesi

İlgili Yazılar

 

Yorumlar (2)

Bu yorum site yöneticisi tarafından küçültüldü.

OO, Çok güzel haberler. Güzel gelişmeler ve güzel çalışmalar var. 2018 hızlı geliyor. İnşallah bereketli, verimli ve karlı bir yıl olur. Bu güzel haberler için teşekkürler.

Özkan Özkaya
Bu yorum site yöneticisi tarafından küçültüldü.

Güzel dilekleriniz için teşekkürler, Özkan Bey. Çalışıyoruz.

Zafer Yılmaz
Henüz buraya yapılmış bir yorum yok

Yorum Yapın

  1. Konuk olarak yorum yapılıyor. Hesap açın veya var olan hesabınızla oturum açın.
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın

Kabul ederek, https://disticaretnet.com/ dışındaki bir üçüncü tarafça sağlanan bir hizmete erişeceksiniz.