Finding events near you ...

Etkinlikler

Eyl
10

Fire & Rescue - Safety & Health 2015

 1.   Güvenlik & Korunma
 2.   Public
 1.   10th Eyl, 2015 - 13th Eyl, 2015
Türkiye’nin İş Sağlığı ve Güvenliği alanındaki tek fuarı olan 4. Uluslararası Safety&Health Fuarı’nı ve Yangın, Acil Durum, Arama-Kurtarma alanlarındaki tek fuarı olan 19. Uluslararası Fire&Rescue Fua... Türkiye’nin İş Sağlığı ve Güvenliği alanındaki tek fuarı olan 4. Uluslararası Safety&Health Fuarı’nı ve Yangın, Acil Durum, Arama-Kurtarma alanlarındaki tek fuarı olan 19. Uluslararası Fire&Rescue Fuarı’nı 10–13 Eylül 2015 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde Hall 9 ve Hall 10’da gerçekleştiriyoruz.

ISAF’ın ilk yılından itibaren güvenlik bölümü ile birlikte Yangın, Acil Durum, Arama Kurtarma Fuarı’nı ve 2012 yılında düzenlemeye başladığımız İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı’nı 2015 yılından itibaren ISAF’ın diğer başlıklarından ayırarak;
- Fire&Rescue Fuarı (19. Uluslararası Yangın, Acil Durum, Arama-Kurtarma Fuarı)
- Safety&Health Fuarı (4. Uluslararası İş Güvenliği ve İş Sağlığı Fuarı)
olarak ayrı haftada diğerlerinden farklı olacak şekilde yeniden yapılandırdık.

İki etkinliğin de ana temasının “can ve mal güvenliği” olması nedeniyle “Korun, Güvende Hisset“ sloganını kullandığımız fuarlarımızın bu yapısı ile ilk gününden itibaren sektördeki ticaretin merkezi ve bilginin kaynağı olmasını hedefliyoruz.

2014 ve öncesi yıllarda katılım talebinde bulunup yer sunamadığımız sektör firmalarına yer sunabilmek ve ISAF’ın yarattığı ticaret hacminden faydalanmalarını sağlayabilmek bu yeni yapılandırma kararımızda önemli bir etken olmuştur. ISAF’ın 2 ayrı bölüme ayrılması sonucunda artan alan kapasitesi ile birçok yeni firma fuarımızda yer bulabilecek, yerini büyütüp daha geniş alanda daha kapsamlı sergileme yapmak isteyen firmalar da yer bulabileceklerdir.

Gelişmiş ülkelerde en önemli meslek gruplarından olan Yangın, Arama Kurtarma ve Acil Durum ile ilgili yurtiçinde düzenlenen tek fuar olan Fire&Rescue Fuarı’nı sektöre daha fazla değer katması, sektörün pozitif gelişmesine katkıda bulunması ve sektörü ülkemizde de önemli bir pozisyona getirmesi için planladık. Safety&Health Fuarı’nı ise, 2012 yılında hayata geçen 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği yasası sonucunda sektörde oluşan değişimin doğru bir gelişime yönelik olmasını ve sektörün büyümesine katkı sağlaması için yaptık.

Safety&Health Fuarı’mızın ilk yılından itibaren Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’mız, sektör dernekleri, üniversiteler, akademisyenler ve sektör profesyonelleri ile işbirliği içinde düzenlediğimiz etkinliklerimizde yeni yasanın anlatıldığı, bilgi paylaşımlarının yapıldığı sektörün can damarı olan konular işlendi. 2015 yılından itibaren planladığımız etkinliklerimizde daha detaylı konular hakkında paylaşımlarda bulunulması için çalışmalar yapmaktayız. Fire&Rescue Fuarı’mızda geçmiş yıllarda ISAF kapsamında düzenlediğimiz etkinliklerimizin daha ötesinde sektörü gerçekten bilgilendiren ve gelişmesine katkıda bulunan etkinlikleri programa katacağız.

Sektörde kazandığımız deneyim ile birlikte, ilişkiler ve bilgi kaynağımızın yardımıyla, çok kısa sürede sadece Türkiye’nin değil, bulunduğu bölgenin de en büyüğü olacak olan fuarlarımız Yangın, Arama-Kurtarma, Acil Durum ile İş Sağlığı ve Güvenliği sektörlerini bu coğrafyada bir araya getirecektir.
Yurtiçi ve yurt dışından Yangın, Arama-Kurtarma, Acil Durum ile İş Sağlığı ve Güvenliği sektörlerinin ana ilgililerinin davet edileceği bu önemli fuarlarımızda sizleri ve firmanızı da katılımcı olarak aramızda yer almaya davet ediyoruz.
 1.   2
 2.   Yeşilköy, DTM-İ...
Eyl
17

Security - IT Security - Smart Home 2015

 1.   Güvenlik & Korunma
 2.   Public
 1.   17th Eyl, 2015 - 20th Eyl, 2015
ISAF Security Güvenlik kapsamında her türlü ürün ve hizmeti… Kısaca “Güvenlik”in her alanını kapsayan fuar! Uluslararası ISAF Security Fuarı, sektörü buluşturan tek etkinlik olarak 19.kez gerçekleş... ISAF Security
Güvenlik kapsamında her türlü ürün ve hizmeti…
Kısaca “Güvenlik”in her alanını kapsayan fuar!
Uluslararası ISAF Security Fuarı, sektörü buluşturan tek etkinlik olarak 19.kez gerçekleşiyor…
Gıda ve barınma ihtiyacından sonraki en önemli temel ihtiyaç olan güvenlik ile ilgili her türlü ürünün, hizmetin, çözüm ve uygulamanın yer alması için her geçen yıl genişlettiğimiz ISAF Security Fuarı’nda yaptığımız çalışmalar karşılığını bulmaya başladı. Geçmiş yıllarda ağırlıklı olarak temel güvenlik ürünlerinin yer aldığı ISAF Security Fuarı her geçen yıl sektörü daha geniş anlamda biraraya getirmeye başladı.
ISAF Security Fuarı’nın, ISAF’ın ana konseptini oluşturan “Toplam Güvenlik Çözümleri ve Konfor” sloganında yer alan Toplam Güvenlik Çözümleri başlığıyla tanımladığımız her türlü güvenlik ürünün yer aldığı bir fuar olması için 3 yıldır yaptığımız çalışmaların neticesinde fuarımız her geçen yıl daha fazla ürün çeşidinin sergilendiği bir fuar oldu. Bundan sonrası için de hedefimiz ISAF Security Fuarı’nda güvenlik hizmetlerinin, güvenlik danışmanlığının, güvenliğimizi sağlamakta önemli yeri olan çitler, kapı, kasa, kilit, güvenlik camı, demir parmaklık, kepenk sistemleri gibi ürünlerin, güvenlik araçlarının, bir diğer deyişle, güvenliği sağlarken kullanılan her türlü ürünün yer alacağı bir fuar olmasıdır.

ISAF IT Security
Günümüzün En Değerli Malzemesi Olan “Bilgi”nin Güvenliği Alanında Türkiye’nin Tek Fuarı!
Son yıllarda dünyanın her noktasında en çok konuşulan konulardan birisi olan “bilgi ve ağ güvenliği” ile ilgili Türkiye’deki tek fuar olan Uluslararası ISAF IT Security Fuarı, 4. kez sektörü bir araya getirmeye hazırlanıyor.
Geçmişte, kasalarda ve kilitli odalarda korunan bilgi ve önemli dokümanlar bugün artık elektronik ortamlarda muhafaza edilmektedir. Kişi bazında kullanımın ötesinde, firmaların kullanımı ve hatta ülkelerin kullanımı arttıkça, bu konuda daha fazla güvenlik ve korunma ihtiyacı oluşmuştur.
Gelişen teknoloji ile birlikte artan teknoloji kullanımı sonucunda, bugün artık dünyanın her köşesinde, her yaştan ve her kesimin, hayatının her alanında elektronik cihazlar mutlaka kullanılmaktadır. Teknoloji kullanımının artması ile birlikte tüm bilgilerimiz ve verilerimiz de elektronik ortamlarda muhafaza edilmektedir.
Gelişen teknolojinin hayatımızın her alanında yoğun kullanımı ile birlikte, bilginin güvenliği ihtiyacı da ortaya çıkmıştır. Bu ihtiyacı karşılayabilmek için sektör içerisinde pek çok yazılım ve donanım üretilmiş ve bu ürünlere olan ihtiyaç günden güne artmıştır. Biz de 2015 yılından itibaren genel olarak tüm IT Güvenliği konularını kapsaması için gereken planlamalarımızı yaptık.
Siber saldırıların ve bilgi hırsızlığının önüne geçmek için kullanılan her türlü ürün, sistem, uygulama, yazılım ve tüm diğer ürünleri bir araya getirmeyi hedeflediğimiz IT Security Fuarı’nın en önemli özelliği, bu konularda düzenlenen etkinlikler olmuştur.

ISAF Smart Home
Hayatımızı Kolaylaştıran, Konfor Katan,
Yapı Elektroniği Ürünlerinin Tamamı Bir Arada…
Binalar için akıllı, güvenli ve konforlu çözümler!
Hayatımızı kolaylaştıran, konfor katan “yapı elektroniği ürünleri ve bina otomasyon sistemleri”nin tamamı 4.kez gerçekleşen Uluslararası ISAF Smart Home Fuarı’nda sergileniyor.
Son yıllarda inşa edilen binaların tamamında kullanılan yapı elektroniği ürünleri ve bina otomasyon sistemleri artık hayatımızın vazgeçilmez ürünleri olarak yerini almaya başladı. Gelişen teknolojiler ile birlikte günlük yaşantımızın vazgeçilmez parçaları haline gelen mobil cihazlar, akıllı telefonlar, tabletler gibi ürünler ile birçok şeyi yönetmek çok daha kolay hale geldi. Bugün artık evimizdeki elektronik cihazlara uzaktan erişebilme ve yönetebilme imkanına sahibiz. Geçmişte lüks olarak tanımlanan bu ürünler bugün artık standart olarak her kesim tarafından ulaşılabilir ve kullanılabilir hale geldi.
 1.   2
 2.   Yeşilköy, DTM-İ...
Eki
01

ELEX 2015

 1.   Genel
 2.   Public
 1.   1st Eki, 2015 - 3rd Eki, 2015
Elektrik Malzemeleri, Elektrik İletimi ve Dağıtımı alanlarında Türkiye’nin “tek sektör fuarı” olan Uluslararası ELEX Fuarı’nı, 1–4 Ekim 2015 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde 4. kez gerçekl... Elektrik Malzemeleri, Elektrik İletimi ve Dağıtımı alanlarında Türkiye’nin “tek sektör fuarı” olan Uluslararası ELEX Fuarı’nı, 1–4 Ekim 2015 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde 4. kez gerçekleştiriyoruz.

İlk düzenlendiği yılda elektriğin üretildiği noktadan, binalarımızın dışındaki panolara kadar olan kesimini kapsayan ELEX Fuarı’nı, 2014 yılından itibaren daha geniş bir içerik ile düzenlenmeye başladık. Yapılan değişiklikle birlikte 2014 yılında sergilenen ürünler dâhilinde, genişleyen kapsamına paralel olarak öncelikle katılımcı sayısında yaşanan artış, fuarda ziyaretçi artışı olarak da kendisini gösterdi.

Elektrik sektöründe dünyanın en büyük beşinci ekonomisi olan Türkiye’nin sektördeki gücünü göstereceği bir fuar olması hedeflenerek düzenlediğimiz ELEX Fuar’nı, Dış Tesisat, Bina/Tesis Girişi ve İç Tesisat olmak üzere 3 ana bölüm olarak projelendirdik.

4.Uluslararası ELEX Fuarı’nı, Türkiye’de elektrik sektörünün ve birçok sektörün yanında yer aldığı bir proje olarak değil, elektrik sektörünün tek başına yer alacağı bir proje olarak planladık. Daha çok “Teknik Elektrik Fuarı” olarak tanımladığımız ELEX Fuarı’nın, yurtiçinde oluşan önemli bir boşluğu dolduracağını düşünmekteyiz. Dünyanın birçok bölgesinden alıcılar tarafından izlenen, takip edilen ve ziyaret edilen ELEX Fuarı’nın, gelecek yıllarda katılımcı ile ziyaretçi sayısını artırmasını ve dünyanın en önemli fuarlarından birisi olmasını hedeflemekteyiz.

Türkiye’nin üretici olduğu bu büyük sektörün oyuncuları olan firmalar, ülkemizde sektöre ait özel bir fuar olmadığından, yıllardır dünyanın farklı yerlerindeki fuarlara katılım gösteriyorlardı. Oysa ELEX Fuarı, tüm değerli üretici firmalarımıza, kendi ülkelerinde, dünyanın farklı yerlerinden gelecek olan alıcılar ile buluşturmak için çok önemli bir fırsat sunuyor. Marmara Fuarcılık, ELEX Fuarı’nın hedef alıcıları tarafından ziyaret edilmesi için çalışmalarını yapmış ve fuarın ihracat yapan firmalar adına verimli geçmesini sağlamak için, tatmin edici sayıda yurtdışı alım heyeti ağırlamıştır. Yapılan bu çalışmaları, her geçen yıl daha da genişleterek devam etmesini hedeflemekteyiz.

Düzenlenmeye başladığımız günden itibaren Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı başta olmak üzere; TEİAŞ, TEDAŞ, EÜAŞ, TETAŞ, Eltem-Tek gibi kamu kurumları tarafından destek gören ELEX Fuarı, ayrıca çeşitli Sivil Toplum Kuruluşları ve sektörel yayınlar tarafından da önemle desteklenen ve takip edilen önemli bir fuar özelliğindedir.

Sizleri de sektörün sadece kendine özel bu önemli buluşmasında,
- Mevcut pazarınızı güçlendirmek,
- Yeni pazarlara açılmak, yeni alıcılarla tanışmak,
- Gelişmekte olan bölge ülkelerinde faaliyet göstermeye başlamak,
- Sektörde yaşanan en güncel gelişmeleri takip etmek ve en yeni ürünleri yakalamak,
- Ürünlerinizi daha geniş kitlelere tanıtmak ve ulaştırmak için,
değerli firmanızı temsilen yerinizi almaya bekliyoruz…
 1.   2
 2.   Yeşilköy, DTM-İ...
May
28

Dış Ticarette Teslim Şekilleri Eğitimi – İstanbul

 1.   Eğitim
 2.   Public
 1.   28th May, 2016
Uluslararası ticarette kullanılan teslim şekillerini ifade eden “Incoterms” dış ticaret alanında çalışanların bilmesi gereken konuların başında gelir. Dış ticaret kariyerine adım atan veya bu alanda k... Uluslararası ticarette kullanılan teslim şekillerini ifade eden “Incoterms” dış ticaret alanında çalışanların bilmesi gereken konuların başında gelir. Dış ticaret kariyerine adım atan veya bu alanda kendini geliştirmek isteyenlerin mutlaka alması gereken bir eğitim modülüdür. Kontenjan 14 kişi ile sınırlıdır. Bu eğitimi kaçırmamak için şimdiden kaydınızı yaptırın. Kayıt için editor@disticaretnet.com adresine hangi eğitime katılmak istediğinizi belirten ve irtibat bilgilerinizin de olduğu bir email atınız lütfen.
 1.   4
 2.   Beşiktaş, Sinan...
Eyl
22

Fire & Rescue - Safety & Health 2016

 1.   Güvenlik & Korunma
 2.   Public
 1.   22nd Eyl, 2016 - 25th Eyl, 2016
Fire&Rescue - Yangın, Acil Durum ve Arama-Kurtarma Sektörlerinin Tek Fuarı!.. 2012 yılındaki yeni yapılanma sonucunda 10-13 Eylül 2015 tarihlerinde 19. Uluslararası Fire&Rescue Fuarı olarak düzenledi... Fire&Rescue - Yangın, Acil Durum ve Arama-Kurtarma Sektörlerinin Tek Fuarı!..
2012 yılındaki yeni yapılanma sonucunda 10-13 Eylül 2015 tarihlerinde 19. Uluslararası Fire&Rescue Fuarı olarak düzenlediğimiz fuarımız ile birlikte Yangın, Acil Durum ve Arama-Kurtarma sektörleri kendilerine ait fuara kavuştular.
Şimdi artık, yakaladığımız bu ivmeyi devam ettirerek, ISAF başlığından ayırdığımız ve SHF çatısı altında ayrı haftalarda düzenlediğimiz Safety&Health Fuarı ve Fire&Rescue Fuarı’nı (Uluslararası Yangın, Acil Durum ve Arama-Kurtarma Fuarı), sektörün dünyaya kendini gösterebileceği prestijli bir etkinlik haline getiriyoruz. Bu bağlamda; 20. Fire&Rescue Fuarı: 22-25 Eylül 2016 tarihlerinde İFM 9. Holde düzenlemekteyiz.

Safety&Health - Büyüyen İş Sağlığı ve İş Güvenliği Sektörü Uluslararası Safety&Health Fuarı’nda!
İş Sağlığı ve Güvenliği alanında faaliyet gösteren sektör firmasından kullanıcısına, akademisyeninden öğrencisine, işvereninden çalışanına, kamu görevlisinden araştırmacıya, özetle İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili her kesim tarafından sektörün tek fuarı ve hatta tek buluşma noktası olarak kabul gören Uluslararası Safety&Health Fuarı’nı 5. kez gerçekleştirmeye hazırlanıyoruz.
2012 yılında düzenlemeye başladığımız ve bugün Türkiye’nin sektördeki tartışılmaz fuarı olan Safety&Health Fuarı’ndaki büyüme oranları her yıl yüksek rakamlarda gerçekleşti. Bu büyüme oranları bize fuarımızı daha büyük alanlarda düzenleme ihtiyacını doğurdu.
2016 Uluslararası Safety&Health Fuarı’nda yurt içi ve yurt dışından daha yoğun bir ziyaretçi tarafından takip edilmesi için çalışmalar yapmaktayız. Fuarımızın yeni yüzü ile daha prestijli bir fuar haline gelmesinin en önemli etkisinin fuar ziyaretçilerimizde yaşanacağını beklemekteyiz.
 1.   5
 2.   Yeşilköy, İstan...
Eyl
29

Security - IT Security - Smart Home 2016

 1.   Güvenlik & Korunma
 2.   Public
 1.   29th Eyl, 2016 - 2nd Eki, 2016
ISAF Security Gıda ve barınma ihtiyacından sonraki en önemli temel ihtiyaç olan güvenlik ile ilgili her türlü ürünün, hizmetin, çözüm ve uygulamanın yer alması için her geçen yıl genişlettiğimiz ISAF... ISAF Security
Gıda ve barınma ihtiyacından sonraki en önemli temel ihtiyaç olan güvenlik ile ilgili her türlü ürünün, hizmetin, çözüm ve uygulamanın yer alması için her geçen yıl genişlettiğimiz ISAF Security Fuarı’nda yaptığımız çalışmalar karşılığını bulmaya başladı. Geçmiş yıllarda ağırlıklı olarak temel güvenlik ürünlerinin yer aldığı ISAF Security Fuarı her geçen yıl sektörü daha geniş anlamda biraraya getirmeye başladı.
ISAF Security Fuarı’nın, ISAF’ın ana konseptini oluşturan “Toplam Güvenlik Çözümleri ve Konfor” sloganında yer alan Toplam Güvenlik Çözümleri başlığıyla tanımladığımız her türlü güvenlik ürünün yer aldığı bir fuar olması için 3 yıldır yaptığımız çalışmaların neticesinde fuarımız her geçen yıl daha fazla ürün çeşidinin sergilendiği bir fuar oldu. Bundan sonrası için de hedefimiz ISAF Security Fuarı’nda güvenlik hizmetlerinin, güvenlik danışmanlığının, güvenliğimizi sağlamakta önemli yeri olan çitler, kapı, kasa, kilit, güvenlik camı, demir parmaklık, kepenk sistemleri gibi ürünlerin, güvenlik araçlarının, bir diğer deyişle, güvenliği sağlarken kullanılan her türlü ürünün yer alacağı bir fuar olmasıdır.

ISAF IT Security
Son yıllarda dünyanın her noktasında en çok konuşulan konulardan birisi olan “bilgi ve ağ güvenliği” ile ilgili Türkiye’deki tek fuar olan Uluslararası ISAF IT Security Fuarı, 5. kez sektörü bir araya getirmeye hazırlanıyor.
Geçmişte, kasalarda ve kilitli odalarda korunan bilgi ve önemli dokümanlar bugün artık elektronik ortamlarda muhafaza edilmektedir. Kişi bazında kullanımın ötesinde, firmaların kullanımı ve hatta ülkelerin kullanımı arttıkça, bu konuda daha fazla güvenlik ve korunma ihtiyacı oluşmuştur.

ISAF Smart Home
Hayatımızı kolaylaştıran, konfor katan “yapı elektroniği ürünleri ve bina otomasyon sistemleri”nin tamamı 5.kez gerçekleşecek Uluslararası ISAF Smart Home Fuarı’nda sergileniyor.
Son yıllarda inşa edilen binaların tamamında kullanılan yapı elektroniği ürünleri ve bina otomasyon sistemleri artık hayatımızın vazgeçilmez ürünleri olarak yerini almaya başladı. Gelişen teknolojiler ile birlikte günlük yaşantımızın vazgeçilmez parçaları haline gelen mobil cihazlar, akıllı telefonlar, tabletler gibi ürünler ile birçok şeyi yönetmek çok daha kolay hale geldi. Bugün artık evimizdeki elektronik cihazlara uzaktan erişebilme ve yönetebilme imkanına sahibiz. Geçmişte lüks olarak tanımlanan bu ürünler bugün artık standart olarak her kesim tarafından ulaşılabilir ve kullanılabilir hale geldi.
Her geçen gün kullanımı artan bu ürünlerin önemli bir kısmını sağlayan firmaların yıllardır düzenli olarak yer aldığı ISAF’ta sektörün ve ziyaretçilerimizin de beklenti ve taleplerini karşılamak üzere projelendirdiğimiz ISAF Smart Home Fuarı ile ilgili aldığımız olumlu tepkiler fuarımızın büyüme potansiyelinin yüksek olduğunu göstermiştir.
 1.   4
 2.   Yeşilköy, İstan...
Eki
06

Electronist 2016

 1.   Genel
 2.   Public
 1.   6th Eki, 2016 - 9th Eki, 2016
2007 yılından itibaren düzenlediğimiz Led&Aydınlatma Fuarı’nın esas konusu olan LED’lerin de birer komponent olmasından yola çıkarak 2012 yılında Electronist Fuarı’nı projelendirdik. Takip eden yıllar... 2007 yılından itibaren düzenlediğimiz Led&Aydınlatma Fuarı’nın esas konusu olan LED’lerin de birer komponent olmasından yola çıkarak 2012 yılında Electronist Fuarı’nı projelendirdik. Takip eden yıllarda daha çok LED ve LED Aydınlatma ile ilgili komponentlerin yer aldığı fuarımızı, 2015 yılında “Elektronik Yan Sanayi Fuarı” olarak yeniden düzenledik.
2016 yılında ise içeriğini zenginleştirerek kapsamını genişlettiğimiz Uluslararası Electronist Fuarı‘nın, katılımcı ve ziyaretçi rakamlarındaki istikrarlı yükselişini baz alarak, önceki yıllarda olduğu gibi Led&Aydınlatma Fuarı’nın içinde değil, kendi holünde tek başına düzenleme kararını almış bulunmaktayız. Bu kapsamda; 5. Uluslararası Electronist Fuarı 6-9 Ekim 2016 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi 11. Holde düzenlenecektir.
 1.   4
 2.   Yeşilköy, İstan...
Eki
09

Dış Ticaret Net - İstanbul Buluşması

 1.   Genel
 2.   Public
 1.   9th Eki, 2016
Merhabalar, İstanbul'da ikamet edip dış ticaret alanında çalışan, okuyan veya bu alana sadece akademik olarak ilgi duyanlar olarak 9 Ekim Pazar günü saat 15:00'de Kadıköy’de buluşuyoruz. İş konuşmak ... Merhabalar,
İstanbul'da ikamet edip dış ticaret alanında çalışan, okuyan veya bu alana sadece akademik olarak ilgi duyanlar olarak 9 Ekim Pazar günü saat 15:00'de Kadıköy’de buluşuyoruz. İş konuşmak zorunda olmadığımız, belki sadece havadan sudan konuşacağımız, bürokratik olmaktan uzak, tanışma amaçlı bir buluşma olacak. Bir sohbete hayır demeyecek tüm ilgilileri bekleriz.
Not: Katılımlarını işaretleyen arkadaşlara bir irtibat numarası mesaj olarak iletilecektir.
 1.   8
 2.   Osmanağa, Nazım...
Kas
06

Dış Ticaret Net - İstanbul Buluşması Volume II

 1.   Genel
 2.   Public
 1.   6th Kas, 2016
Merhabalar, İstanbul'da ikamet edip dış ticaret alanında çalışan, okuyan veya bu alana sadece akademik olarak ilgi duyanlar olarak yine bir Pazar günü, 6 Kasım'da buluşuyoruz. Belli bir gündem olmaks... Merhabalar,
İstanbul'da ikamet edip dış ticaret alanında çalışan, okuyan veya bu alana sadece akademik olarak ilgi duyanlar olarak yine bir Pazar günü, 6 Kasım'da buluşuyoruz. Belli bir gündem olmaksızın bürokrasiden uzak bir ortamda belki mesleki belki de genel olarak hayata dair konularda sohbet edeceğiz. Buluşma noktamız Kadıköy merkezdeki Nazım Hikmet Kültür Merkezi'nin önü olacak. Tüm ilgilileri bekleriz.
Not: Katılımlarını işaretleyen arkadaşlara bir irtibat numarası mesaj olarak iletilecektir.
 1.   8
 2.   Osmanağa, 34714...
Ara
04

Dış Ticaret Net - İstanbul Buluşması Volume III

 1.   Genel
 2.   Public
 1.   4th Ara, 2016
Dış ticaretçiler kendi aralarında iletişime, paylaşıma ve işbirliğine en kapalı meslek gruplarından biri ne yazık ki. Herkes tekerleği kendi başına icad etmeye çalışıyor. Yersiz korkular ve yanlış rek... Dış ticaretçiler kendi aralarında iletişime, paylaşıma ve işbirliğine en kapalı meslek gruplarından biri ne yazık ki. Herkes tekerleği kendi başına icad etmeye çalışıyor. Yersiz korkular ve yanlış rekabet anlayışı bunun bir sebebi olabilir. Diğer bir neden de kendi kendimize yeter olduğumuzu düşünmemiz ve güvenli zannettiğimiz "comfort zone"umuzu terketmek istemeyip iletişim için gayret sarf etmeyişimiz olabilir. Dış ticaretin kahramanları bizleriz ama kitaplar bizi yazmıyor, çünkü kendimiz için birşey yapmıyoruz. Bu böyle devam etmek zorunda değil. İletişime ve etkileşime geçerek, paylaşarak ve işbirliği yaparak daha önce var olmayan bir değeri hep birlikte ortaya çıkarabiliriz ve bundan herkes faydalanır.

İşte bu amaçla; tanışmak ve sohbet etmek için cafelerde, küçük çaplı, informal buluşmalar düzenliyoruz. İstanbul'daki 3. buluşmamıza bekleniyorsunuz. 4 Aralık 2016 Pazar günü saat 13:00'de yine Kadıköy'de buluşuyoruz. Mekanımız ulaşımın oldukça kolay olduğu Nazım Hikmet Kültür Merkezi'nin cafesi olacak. Buluşmadan önce katılımcılara bir irtibat numarası ileteceğim.

Görüşmek üzere,
 1.   13
 2.   Osmanağa, 34714...
Şub
05

İhracatta Müşteri Bulma Yolları Eğitimi - İstanbul

 1.   Eğitim
 2.   Public
 1.   5th Şub, 2017
İhracat kariyerinize yeni adım atıyor veya bir firmanın ihracat departmanında çalışıyor veya kendi firmanızı ihracata hazırlıyor olabilirsiniz. Her durumda müşteri bulma becerisi ihracat işinizin başa... İhracat kariyerinize yeni adım atıyor veya bir firmanın ihracat departmanında çalışıyor veya kendi firmanızı ihracata hazırlıyor olabilirsiniz. Her durumda müşteri bulma becerisi ihracat işinizin başarısı için anahtar bir rol oynayacaktır. Firmalar için müşteri hayat demektir ve siz müşteri bulma konusunda iyi iş çıkarıyorsanız firmalar için değerli olursunuz, iyi kazanırsınız ve kendi işinizde de başarılı olursunuz.

“İhracatta Müşteri Bulma Yolları” tasarlamış olduğum dış ticaret eğitimi içerisindeki en önemli modüllerden birisidir. Daha önce yüzeysel olarak birkaç kez yazdığım bu konuyu bu sefer detaylıca anlatıyor olacağım. B2B pazarlama, online pazarlama, yaklaşım stratejisi, güçlü ilk izlenim yaratma gibi konulara da yeri geldikçe değineceğim. Katılımcıların sorular sorabileceği ve networking imkanlarının da olduğu interaktif bir eğitim olacak.

Bu eğitimi kaçırmak istemiyorsanız şimdiden kaydınızı yaptırın. Kayıt için editor@disticaretnet.com adresine hangi eğitime katılmak istediğinizi belirten ve irtibat bilgilerinizin de olduğu bir email atınız lütfen. Kontenjan sınırlı sayıdadır ve katılım için ön kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

Program
10:00 - 10:45
11:00 - 11:45
12:00 - 13:00 Öğle Arası
13:00 - 13:45
14:00 - 14:45
 1.   10
 2.   Osmanağa, 34714...
Şub
25

İhracatta Müşteri Bulma Yolları Eğitimi - İstanbul

 1.   Eğitim
 2.   Public
 1.   25th Şub, 2017
İhracatçılar olarak işimizin başarısı bizim için potansiyel taşıyan müşterilere ulaşmaya çok bağlı. Dolayısıyla “ihracatta müşteri bulma yolları” demek aslında “yılda 100 binlerce, belki milyonlarca d... İhracatçılar olarak işimizin başarısı bizim için potansiyel taşıyan müşterilere ulaşmaya çok bağlı. Dolayısıyla “ihracatta müşteri bulma yolları” demek aslında “yılda 100 binlerce, belki milyonlarca dolarlık ticaret hacmi yaratmanın yolları” demek ile aynı anlamı taşıyor.

Kendi firmanızı ihracata hazırlıyor veya bir firmanın ihracat departmanında çalışıyor veya ihracat kariyerinize yeni adım atıyor olabilirsiniz. Her halukarda müşteri bulma becerisi ihracat işinizin başarısı için anahtar bir rol oynayacaktır. Firmalar için müşteri hayat demektir ve siz müşteri bulma konusunda iyi iş çıkarıyorsanız firmalar için değerli olursunuz, iyi kazanırsınız ve kendi işinizde de başarılı olursunuz.

“İhracatta Müşteri Bulma Yolları” tasarlamış olduğum dış ticaret eğitimi içerisindeki en önemli modüllerden birisidir. Daha önce yüzeysel olarak birkaç kez yazdığım bu konuyu bu sefer detaylıca anlatıyor olacağım. B2B pazarlama, online pazarlama, yaklaşım stratejisi, güçlü ilk izlenim yaratma gibi konulara da yeri geldikçe değineceğim. Katılımcıların sorular sorabileceği ve networking imkanlarının da olduğu interaktif bir eğitim olacak.

Bu eğitimi kaçırmak istemiyorsanız şimdiden kaydınızı yaptırın. Kayıt için editor@disticaretnet.com adresine hangi eğitime katılmak istediğinizi belirten ve irtibat bilgilerinizin de olduğu bir email atınız lütfen. Kontenjan sınırlı sayıdadır ve katılım için önceden kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

Program
10:00 - 10:45
11:00 - 11:45
12:00 - 12:45
13:00 - 13:45
 1.   4
 2.   Osmanağa, 34714...
May
07

İhracat Girişimcisinin Yol Haritası - İstanbul

 1.   Eğitim
 2.   Public
 1.   7th May, 2017
Bu eğitimde başarılı bir ihracatçı işletmenin nasıl tasarlanacağına dair bir yol haritası oluşturacağız. Geniş kapsamı olan konular içerisinden damıtılmış, öz ve pratik değeri olan bilgiler sunarak il... Bu eğitimde başarılı bir ihracatçı işletmenin nasıl tasarlanacağına dair bir yol haritası oluşturacağız. Geniş kapsamı olan konular içerisinden damıtılmış, öz ve pratik değeri olan bilgiler sunarak ilerleyeceğiz.

Bu eğitim özellikle ihracatı girişimlerinin odağı haline getirmek isteyen girişimciler, işletme sahipleri, yöneticiler ve öğrenciler için ideal olacaktır.

İçerik
Temeller: Başarılı Bir Örgüt Kültürü İnşa Etmek
İhracatçının Mentalitesi
B2B ve B2C Pazarlama Üzerine
Bir Pazarlama Yöntemi Olarak Markalaşma
İhracatçılar İçin Online Pazarlamanın Temelleri
İhracatta Müşteri Bulma Yolları
Uluslararası Pazarlamada İletişim
İhracat Operasyon Süreci
İhracatçının Kontrol Listesi
Soru-Cevap

Program
10:00 - 10:45
11:00 - 11:45
12:00 - 12:45
13:15 - 14:00
14:15 - 14:45

Kayıt için editor@disticaretnet.com adresine hangi eğitime katılmak istediğinizi belirten ve irtibat bilgilerinizin de olduğu bir email atınız lütfen. Eğitime katılım bedeli 190TL’dir (KDV hariç). 28 Nisan 2017 tarihinden önce kaydını kesinleştirenler için bu bedel 140TL’dir (KDV hariç). Kontenjan sınırlı sayıdadır ve katılım için mutlaka önceden kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Eğitim sonunda katılımcılara Dış Ticaret Net onaylı bir Katılım Belgesi de verilecektir.

Görüşmek üzere,

Zafer Yılmaz

İrtibat ve sorularınız için:
Mobil: 0530 408 75 00
Email: editor@disticaretnet.com
 1.   5
Tem
16

Dış Ticaret Net - İstanbul Buluşması Volume IV

 1.   Genel
 2.   Public
 1.   16th Tem, 2017
Merhabalar, Tanışmak ve sohbet etmek için bu Pazar günü Kadıköy'de buluşuyoruz. Her zamanki gibi resmiyetten ve bürokratik olmaktan uzak, havadan sudan konuşacağımız bir buluşma olacak. Dış ticaret a... Merhabalar,
Tanışmak ve sohbet etmek için bu Pazar günü Kadıköy'de buluşuyoruz. Her zamanki gibi resmiyetten ve bürokratik olmaktan uzak, havadan sudan konuşacağımız bir buluşma olacak. Dış ticaret alanında çalışan veya bu alana ilgi duyan herkesin katılımını bekleriz.
Etkinliği "Katılıyor" olarak işaretleyen arkadaşlara bir irtibat numarası mesaj olarak iletilecektir. Buluşma mekanı Bahariye Caddesinin hemen başlangıcındaki boğa heykeline çok yakın bir konumda olan Nazım Hikmet Kültür Merkezi'dir.
Orada görüşmek üzere,
 1.   13
 2.   Osmanağa Mahall...
Eyl
23

Dış Ticaret Net - Ankara Buluşması

 1.   Genel
 2.   Public
 1.   23rd Eyl, 2017 - 28th Eyl, 2017
Bayram sonrası Eylül ayı içerisinde Ankara'da buluşup sohbet edeceğiz. Detaylar çok yakında.
 1.   7
 2.   Ankara, Türkiye...
Şub
28

İhracat Sohbetleri #1

 1.   Genel
 2.   Public
 3.   29 / 50
 1.   28th Şub, 2018
TAK Tasarım Atölyesi Kadıköy ile birlikte ve ev sahipliğinde "İhracat Sohbetleri" organize edeceğimizi daha önce duyurmuştuk. Bu sohbetleri tasarlarken şunları dikkate aldık: 1. İhracatçıların birb... TAK Tasarım Atölyesi Kadıköy ile birlikte ve ev sahipliğinde "İhracat Sohbetleri" organize edeceğimizi daha önce duyurmuştuk. Bu sohbetleri tasarlarken şunları dikkate aldık:

1. İhracatçıların birbirleri ile iletişim kurmaları, işbirliklerine girmeleri, bilgi paylaşıp fikir alışverişinde bulunmaları topyekun gelişme ve değer yaratma adına büyük bir potansiyel barındırıyor.
2. İhracat yapmak sadece devasa üretim tesislerine veya maddi varlıklara sahip bir zümreye ait bir ayrıcalık değil. İhracat vizyonuna ve becerisine sahip küçük bir atölye bile global pazarlarda başarılı işler yapabilir.
3. "İhracat Sohbetleri"nde ihracata daha geniş bir açıdan bakmayı, fiziki ürünler dışında fikir, sanat, tasarım ürünleri ve hizmet ihracatı ile ilgili konuların da konuşulmasını amaçlıyoruz.

28 Şubat Çarşamba günü gerçekleşecek ilk sohbetimizde ihracat alanında tecrübe sahibi iki uzman dostu ağırlayacağız. Serdal Koç bize Latin Amerika pazarında, Nail Bilensoy ise Afrika pazarında yaşadıkları deneyimleri ve gözlemlerini anlatacaklar. Etkinliğimiz ücretsiz ve herkese açıktır. Tüm ilgilileri bekleriz.

Program
19:00 Açılış
19:15 Serdal Koç, Latin Amerika Pazarı Üzerine Deneyimler Gözlemler
19:35 Nail Bilensoy, Afrika Pazarı Üzerine Deneyimler Gözlemler
20:00 Soru-Cevap
20:20 Networking
20:40 Kapanış
 1.   15
 2.   Rasimpaşa Mh., ...
Mar
28

İhracat Sohbetleri #2

 1.   Genel
 2.   Public
 1.   28th Mar, 2018
Çoğu ihracatçı firma pazarlama yöntemi olarak sadece iki yolu bilir: Biri fuara katılmaktır, diğeri ise potansiyel zannedilen firmalara ziyaretlerde bulunmaktır. B2B'de dijital pazarlama ile neler yap... Çoğu ihracatçı firma pazarlama yöntemi olarak sadece iki yolu bilir: Biri fuara katılmaktır, diğeri ise potansiyel zannedilen firmalara ziyaretlerde bulunmaktır. B2B'de dijital pazarlama ile neler yapılabileceği konusunda ihracatçılar arasında ne yazık ki çok az kişinin yeterli bilgisi var. Konu sadece pazarlama da değil. Üretim ve dağıtım sistemlerinin geliştirilmesinde, kullanıcı/müşteri deneyiminin iyileştirilmesinde ve hemen her alanda yeni teknolojilerin kullanıldığı bir dijital dönüşüm yaşanıyor tüm dünyada.

Öyle olunca, TAK Kadıköy ile birlikte organize ettiğimiz bu ikinci sohbetimizde dijital dönüşüm ve dijital pazarlama etrafındaki konular üzerine konuşalım istedik. İhracatçılar olarak biz bu dönüşümün neresindeyiz, biraz da bunu anlamaya çalışacağız. İki değerli uzman konuşmacımız bizimle birlikte olacak. Yine katılımcı katkılarına açık olacağız. Dijital dönüşüm nedir, KOBİ'ler olarak bu dönüşümde yerimizi nasıl alabiliriz, dijital pazarlama neler vaat ediyor, SEO ve içerik pazarlama ile neler başarılabilir, gibi çeşitli konular üzerine sohbet edeceğiz. Her zaman olduğu gibi, soru-cevap ve networking için de bolca zaman ayırdık. Etkinliğimiz ücretsiz ve herkese açıktır. Tüm ilgilileri bekleriz.

Program
19:15 Açılış
19:30 Ümit Yılmaz, SEO Yöneticisi, eBay Türkiye
19:50 Can Menteş, SEO Yöneticisi, SEM
20:10 Soru-Cevap
20:30 Networking
21:00 Kapanış
 1.   14
 2.   Rasimpaşa Mahal...
Şub
23

Temel Dış Ticaret Eğitimi, İstanbul

 1.   Eğitim
 2.   Public
 1.   23rd Şub, 2019
Temel Dış Ticaret Eğitimi, İstanbul - 23 Şubat 2019 Tam gün (6 saat) sürecek bu eğitim dış ticaretin belli başlı bazı temel konularını içeriyor. Pratik bir vizyon güdülerek sunulacak bu eğitimde ihra...

Temel Dış Ticaret Eğitimi, İstanbul - 23 Şubat 2019

Tam gün (6 saat) sürecek bu eğitim dış ticaretin belli başlı bazı temel konularını içeriyor. Pratik bir vizyon güdülerek sunulacak bu eğitimde ihracat konularını ön plana aldık.

Eğitimde, gerçek hayat deneyimleri ışığında gereksiz detaylardan arındırılıp damıtılmış, sade ve öz, pratik değeri olan bilgi ve tecrübelerin paylaşılması hedeflenmiştir. Konuların teorik yönü yanında, pratik yönü üzerinde özellikle durulur. Özel sektörün ve girişimcilerin ihtiyaçlarına yönelik bir eğitimdir.

Temel Dış Ticaret Eğitimi Konu Başlıkları

09:00 – 12:00
Tanışma ve Açılış
Dış Ticarete ve İhracat Pazarlamaya Genel Bir Bakış
Dış Ticaret Uzmanının Rolüne Genel Bir Bakış
Dış Ticarette Teslim Şekilleri (Incoterms 2010)

13:00 – 17:00
İhracatta Müşteri Bulma Yolları
İngilizce İhracat Yazışmaları (Atölye)
İhracat Satış Operasyonu Genel İş Akışı
Soru & Cevap ve Kapanış

Bu eğitim kimler içindir?

Bu eğitim özel sektörde ihracat pazarlama ve satış uzmanı olarak kariyer yapmak isteyen kişiler, firmalarını ve markalarını küresel pazarlara taşımak isteyen firma sahipleri veya girişimciler ve nihayet, bu alana ilgi duyup kendini geliştirmek isteyen herkes için idealdir.

Eğitmen

Zafer Yılmaz, uzun yıllar özel sektörde dış ticaret yöneticiliği yaptıktan sonra bilgi ve deneyimlerini paylaşmak üzere Dış Ticaret Net'i kurmuştur. Yine uluslararası ticaret alanında B2B bir portal olan ve İngilizce yayın yapan Bizbey.com'un da kurucusudur. İstanbul’da yaşayan Yılmaz, hali hazırda kendi projeleri üzerine çalışır ve ihracat, pazarlama, iş geliştirme, reklam gibi çeşitli konularda firmalara hizmetler sunar. Eğitmen hakkında fikir edinmek için aşağıdaki linkleri ziyaret edebilirsiniz.
https://disticaretnet.com/blog/yazarlar/zafer
https://bizbey.com/blog/blogger/zafer

Eğitim Yeri

Moda, Kadıköy/İstanbul

Kayıt

Eğitim Ücreti: 300TL + KDV (Önemli Not: 16 Şubat tarihine kadar geçerli olacak erken kayıt fiyatıdır!)
Kontenjan sınırlı sayıdadır. Lütfen önceden kesin kayıt yaptırınız.
Sorularınız ve kayıt için lütfen bize ulaşın: 0530 408 75 00 & editor@disticaretnet.com

Notlar

Eğitim sonrası katılımcılara Dış Ticaret Net tarafından bir katılım belgesi de verilecektir.

 1.   14
Mar
13

ISAF Exclusive 2019

 1.   Güvenlik & Korunma
 2.   Public
 1.   13th Mar, 2019 - 15th Mar, 2019
ISAF Exclusive, Marmara Fuarcılık’ın sektörde geçirdiği 20 yılın ve gerçekleştirdiği 145. fuarın getirdiği tecrübe ve bilginin harmanlanması ile olgunlaşan… Marmara Fuarcılık felsefesi ile 22. kez s...

ISAF Exclusive,


Marmara Fuarcılık’ın sektörde geçirdiği 20 yılın ve gerçekleştirdiği 145. fuarın getirdiği tecrübe ve bilginin harmanlanması ile olgunlaşan…


Marmara Fuarcılık felsefesi ile 22. kez sektörün buluşma noktası haline gelen ISAF kalitesi ve titizliği ile…


Sektörde benzeri bulunmayan çok özel bir etkinliktir.


ISAF Exclusive, seçkin katılımcıların seçkin ziyaretçiler ile buluşturulduğu bir projedir.


Nedir Bu CONFEX?


CONFEX, Konferans (Conference) ve Fuar (Exhibition) kelimelerinin kısaltılmasından oluşan bir tabirdir. ISAF Exclusive ise fuar kısmında sektördeki son teknoloji ürünler sergilenirken, konferans kısmında güvenliğe dair gündemdeki en önemli başlıkların profesyonel konuşmacılar tarafından tartışıldığı bir CONFEX olacak.


Minimum Efor, Maksimum Konfor!


ISAF Exclusive, katılımcılarının tüm enerjisini verimliliğe harcayacağı bir proje olacak. Başından sonuna kadar her ayrıntının tarafımızca planlandığı etkinlikte tüm hizmetler paket halinde sunulacak ve fuar katılımcımız ulaşım, stant kurulumu, konaklama ve yeme-içme gibi ayrıntıların hiçbiri ile zaman ve enerji harcamayacak.


ISAF Exclusive Fuarı ve Konferansı, 13-14-15 Mart 2019 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da!

 1.   1
Mar
16

Temel Dış Ticaret Eğitimi, Ankara

 1.   Eğitim
 2.   Public
 1.   16th Mar, 2019
Temel Dış Ticaret Eğitimi, Ankara - 16 Mart 2019 Tam gün (6 saat) sürecek bu eğitim dış ticaretin belli başlı bazı temel konularını içeriyor. Pratik bir vizyon güdülerek sunulacak bu eğitimde ihracat...

Temel Dış Ticaret Eğitimi, Ankara - 16 Mart 2019

Tam gün (6 saat) sürecek bu eğitim dış ticaretin belli başlı bazı temel konularını içeriyor. Pratik bir vizyon güdülerek sunulacak bu eğitimde ihracat konularını ön plana aldık.

Eğitimde, gerçek hayat deneyimleri ışığında gereksiz detaylardan arındırılıp damıtılmış, sade ve öz, pratik değeri olan bilgi ve tecrübelerin paylaşılması hedeflenmiştir. Konuların teorik yönü yanında, pratik yönü üzerinde özellikle durulur. Özel sektörün ve girişimcilerin ihtiyaçlarına yönelik bir eğitimdir.

Temel Dış Ticaret Eğitimi Konu Başlıkları

09:00 – 12:00
Tanışma ve Açılış
Dış Ticarete ve İhracat Pazarlamaya Genel Bir Bakış
Dış Ticaret Uzmanının Rolüne Genel Bir Bakış
Dış Ticarette Teslim Şekilleri (Incoterms 2010)

13:00 – 17:00
İhracatta Müşteri Bulma Yolları
İngilizce İhracat Yazışmaları (Atölye)
İhracat Satış Operasyonu Genel İş Akışı
Soru & Cevap ve Kapanış

Bu eğitim kimler içindir?

Bu eğitim özel sektörde ihracat pazarlama ve satış uzmanı olarak kariyer yapmak isteyen kişiler, firmalarını ve markalarını küresel pazarlara taşımak isteyen firma sahipleri veya girişimciler ve nihayet, bu alana ilgi duyup kendini geliştirmek isteyen herkes için idealdir.

Eğitmen

Zafer Yılmaz, uzun yıllar özel sektörde dış ticaret yöneticiliği yaptıktan sonra bilgi ve deneyimlerini paylaşmak üzere Dış Ticaret Net'i kurmuştur. Yine uluslararası ticaret alanında B2B bir portal olan ve İngilizce yayın yapan Bizbey.com'un da kurucusudur. İstanbul’da yaşayan Yılmaz, hali hazırda kendi projeleri üzerine çalışır ve ihracat, pazarlama, iş geliştirme, reklam gibi çeşitli konularda firmalara hizmetler sunar. Eğitmen hakkında fikir edinmek için aşağıdaki linkleri ziyaret edebilirsiniz.
https://disticaretnet.com/blog/yazarlar/zafer
https://bizbey.com/blog/blogger/zafer

Eğitim Yeri

Kızılay/Ankara

Kayıt

Eğitim Ücreti: 300TL + KDV (Önemli Not: 09 Şubat tarihine kadar geçerli olacak erken kayıt fiyatıdır!)
Kontenjan sınırlı sayıdadır. Lütfen önceden kesin kayıt yaptırınız.
Sorularınız ve kayıt için lütfen bize ulaşın: 0530 408 75 00 & editor@disticaretnet.com

Notlar

Eğitim sonrası katılımcılara Dış Ticaret Net tarafından bir katılım belgesi de verilecektir.

 1.   8
Sitede henüz bir etkinlik yok. Bugün bir etkinlik ekleyen ilk kişi olun!
Unable to load tooltip content.

İhracat Eğitimleri

Etkinlikler

Interpack 2020
 1.   Ambalaj & Baskı
 2.   3 katılımcı
 3.   7th May, 2020
Telif Hakkı © 2014-2019 Dış Ticaret Net. Tüm hakları saklıdır. Tasarım ve Geliştirme: ZY
Cron Job Starts