Ayrıntılar
Korkut Yağ Sabun Sanayi, paketlenmiş zeytinyağında Türkiye’nin ihracat lideri olan Olivos Grubu kuruluşudur. Korkut Yağ ...
Korkut Yağ Sabun Sanayi, paketlenmiş zeytinyağında Türkiye’nin ihracat lideri olan Olivos Grubu kuruluşudur. Korkut Yağ Sabun Sanayi 10 seneden fazla süredir hizmet vermektedir. Korkut Yağ Sabun Sanayi üretimini Edremit’te kurulmuş olan tesisinde sürdürmektedir. Edremit, Türkiye’nin en iyi zeytinyağının üretildiği ve yörenin Pidasus olarak bilindiği eski zamanlardan bu yana geleneksel zeytinyağı sabunu üretim kültürüyle tanınır. Fabrikamızın stratejik olarak Edremit’te konumlanmasının sebebi, zeytinyağının tazeliğini koruyup, doğal ortamından banyolara en taze ve doğal haliyle kalite severlere sunmaktır. Korkut Yağ Sabun Sanayi geleneksel üretim yapan sabun fabrikası olarak çağlar boyunca nesilden nesile aktarılmıştır. Fabrikamızda, uluslararası standartlara uygun olarak en son teknoloji ve uzman ekibimizin geniş tecrübesiyle özel sabunlar hazırlanmaktadır.

Olivos zeytinyağı sabunları vücudunuzu ve ruhunuzu dinlendiren el yapımı %100 saf zeytinyağından üretilmiştir. Yüksek kalite ve sağlıklı yaşama hizmet eden doğal zeytinyağlı sabunlar yüksek kaliteli içerik ve uzmanlık bilgisi gerektirir. Doğallık ve yaratıcılık Olivos markasının temel değerlerindendir. Olivos %100 zeytinyağı sabunları ve paketlemeleri el yapımıdır. Olivos eşsiz zeytinyağı sabunları üretiminde Edremit Bölgesinin en özel seçkin harmanından faydalanmaktadır. Olivos sabunlarının performansı hem saç hem de cilt bakımı için oldukça yüksektir. Eşsiz saf zeytinyağı harmanından üretilen ve doğal esanslı sabunlarımız; hem içerik hem de ambalaj tasarımlarıyla sabun sektöründe tektir. Olivos kaliteyi doğallıkla buluşturan, özenle üretilmiş sabunlar sunmaktan gurur duyar. Olivos’un hedefi %100 saf ve doğal zeytinyağı sabunları üretmektir. Olivos sizler için sevgiyle üretilen cilde ve saçlara bakım yapan, derinlemesine temizleyen, cildiniz ve ruhunuz için benzersiz bir banyo keyfi sunan kaliteli sabunlar üretmekten gurur duyar.
Devamı
Bunu Beğenen Kişiler
Henüz bir kullanıcı yok
Son Fotoğraflar
Bağlantı panonuza kopyalandı
Zaman Tüneli:
Sabitlenmiş Ögeler
Son Etkinlikler
 • Korkut Yağ Sabun Sanayi sayfası güncellendi
  İleti onay bekliyor
  Akış ögesi yayınlandı. Bu öge artık akışınızda görüntülenecek.
 • Mustafa Çağdaş Çağdaş Karaoğlan , bu sayfayı beğendi
  İleti onay bekliyor
  Akış ögesi yayınlandı. Bu öge artık akışınızda görüntülenecek.
 • Ahmad Ajjaq , bu sayfayı beğendi
  İleti onay bekliyor
  Akış ögesi yayınlandı. Bu öge artık akışınızda görüntülenecek.
 • Eray eraslan , bu sayfayı beğendi
  İleti onay bekliyor
  Akış ögesi yayınlandı. Bu öge artık akışınızda görüntülenecek.
Henüz bir etkinlik yok
Araç ipucu içeriği yüklenemedi.