Ayrıntılar
Süedser Tekstil üretim alanında süet ve kumaş fabrikalarıyla farklı sektörlere hizmet vermektedir. Çerkezköy Organiz...
Süedser Tekstil üretim alanında süet ve kumaş fabrikalarıyla farklı sektörlere hizmet vermektedir.

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesinde 110.000 m2 alan üzerinde kurulu olan süet ve kumaş fabrikası, üretim kapasitesi ile dünyanın en büyük floklu (süet) kumaş, dokuma kumaş ve baskı entegre tesisi olarak hizmet vermektedir.

Kadife, keten, viskon, elyaf, iplik bobin boya gibi ham maddeler ile döşemelik kumaş sektöründe büyük yatırımlar yapan Süedser Tekstil; dünya modasını yansıtan, mevcutlardan çok farklı, üstün kalite standartlarında, uyumlu ve üst düzey zevke hitap eden ürünleri kullanıcının beğenisine sunmaktadır. Ürün kalitesi, yüksek üretim kapasitesi, yenilikçi yaklaşımı ile bulunduğu sektörlerde fark yaratan Süedser Tekstil, 2014 yılının son çeyreğinde üçlü marka stratejisi ile yeni bir ivme kazanmıştır. Döşemelik süet ve kumaş ürünlerin de Smartex, Sertex ve Sedir markalarıyla hem yurt içi hem de dünya pazarında farklı dağıtım kanalları yaratarak marka genişlemesi yaratmıştır.

Döşemelik süet ve kumaş üretiminde, ürüne kazandırılan; su geçirmez, kolay temizlenebilir, güç tutuşur, anti bakteriyel, phthalete free gibi birçok özelliği birleştiren Smartex, Sertex ve Sedir markaları, hayata değer katacak ve tüketicilerin yaşam kalitesini yükseltecek ürünler geliştirmeye devam etmektedir.

Döşeme kumaş sektöründeki üstün başarı ve uzmanlığını giyim ve ayakkabı sektörlerinde de devam ettiren Süedser Tekstil; Crea ve WelLeather markalarıyla sektörün ihtiyaç duyduğu tekstil kalitelerini dünya trendleri ile örtüşerek sunmaktadır.

Türkiye nin ve Dünya nın süet ve kumaşta lider üreticilerin arasında yer alan Süedser Tekstil; uzman kadrosu, ileri teknolojik yapısı, Ar-Ge çalışmaları ve güçlendirdiği marka kimlik imajı ile büyümeye ve güçlenmeye devam etmektedir.
Devamı
Bunu Beğenen Kişiler
Henüz bir kullanıcı yok
Son Fotoğraflar
Bağlantı panonuza kopyalandı
Zaman Tüneli:
Sabitlenmiş Ögeler
Son Etkinlikler
 • Mustafa Çağdaş Çağdaş Karaoğlan , bu sayfayı beğendi
  İleti onay bekliyor
  Akış ögesi yayınlandı. Bu öge artık akışınızda görüntülenecek.
 • Eray eraslan , bu sayfayı beğendi
  İleti onay bekliyor
  Akış ögesi yayınlandı. Bu öge artık akışınızda görüntülenecek.
 • HASAN ECEVİT TARAKÇI , bu sayfayı beğendi
  İleti onay bekliyor
  Akış ögesi yayınlandı. Bu öge artık akışınızda görüntülenecek.
 • Burak Özdoğan , bu sayfayı beğendi
  İleti onay bekliyor
  Akış ögesi yayınlandı. Bu öge artık akışınızda görüntülenecek.
Henüz bir etkinlik yok
Araç ipucu içeriği yüklenemedi.