Ayrıntılar
Dikey büyümeyi hedefleyen ve bu anlayışla entegrasyona yönelik yatırımlarına aralıksız devam eden Tezcan A.Ş., yılda 1.3...
Dikey büyümeyi hedefleyen ve bu anlayışla entegrasyona yönelik yatırımlarına aralıksız devam eden Tezcan A.Ş., yılda 1.3 milyon ton yassı mamul üretim hacmine sahip olup, yüksek katma değerli ürün imalatı gerçekleştirmektedir. Kurulduğu günden bu yana; hayata geçirdiği yatırımları, global kalite standartlarına uygunluğu, son teknoloji ekipman kullanımı ve hızla gelişen yapısıyla sektöründe lider firmalardan biri haline gelmiştir.

Aynı bünyede, soğuk sac, galvanizli sac, boyalı sac üretim prosesleriyle birlikte çelik servis üretim merkezini de bulunduran Tezcan A.Ş., başta yapı, beyaz eşya, otomotiv sektörlerinin talepleri doğrultusunda soğuk şekillendirmeye ve derin çekme işlemlerine uygun temizlenmiş sıcak sac, soğuk şekillendirmeye uygun galvanize çelikler ve boyalı galvaniz çelikler, alaşımsız yapı çelikleri, soğuk şekillendirmeye uygun soğuk sac ve GALVALUME® üretimi yapmaktadır.
Devamı
Bunu Beğenen Kişiler
Henüz bir kullanıcı yok
Son Fotoğraflar
Bağlantı panonuza kopyalandı
Zaman Tüneli:
Sabitlenmiş Ögeler
Son Etkinlikler
Henüz bir etkinlik yok
Araç ipucu içeriği yüklenemedi.