Ayrıntılar
UNAT Yağ Sanayi, Mersin 2. Organize Sanayi Bölgesinde kurulu modern ve teknolojik tesislerinde günlük 500 ton kapasite i...
UNAT Yağ Sanayi, Mersin 2. Organize Sanayi Bölgesinde kurulu modern ve teknolojik tesislerinde günlük 500 ton kapasite ile hijyen kurallarına uygun olarak Ayçiçeği, Mısır, Zeytinyağı, Kanola, Soya ve Pamuk Yağı üretmektedir. Yine modern tesislerimizde günlük 200 ton margarin üretimi gerçekleştirilmektedir. Dünyanın en ileri teknolojisi olarak bilinen Continue sistemiyle her türlü gıdalık yağ işlenmekte, üretilen ürünlerin şişelenmesi ve ambalajlanması özel tesislerimizde el değmeden tüketiciye ulaştırılmaktadır.
UNAT Yağ Sanayi, vizyonu ve üstlendiği misyonla değerlerini en üst düzeye çıkarma gayreti ve bilinci içerisindedir. Markalarımız; UNAT , İNCİ ve FORZ ile tüketicilere sağlıklı bir yağ sunabilmek için kaliteli ve sınırsız bir hizmet anlayışıyla gerekli özen gösterilmektedir. İnsan Kaynakları ve teknolojiye önem veren firmamız sahip olduğu Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001-2008, Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ISO 22000-2005, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi OHSAS 18001:2007, TSE Kalite Belgeleri, Helal ve Koşer sertifikalarıyla, iç ve dış pazarda oluşturduğu geniş bayi ağıyla ulaştığı tüketicilerinden hak ettiği ilgiyi görmektedir.
UNAT Yağ Sanayi, 4 Kitada 50 den fazla ulkeye ihracat yapmaktadir. Sürekli olarak artan ihracat rakamlarımız ilerlediğimiz hedeflerin bizim doğru yolda olduğumuzun en büyük kanıtıdır. Ülke kalkınmasına her zaman katkı sağlamanın gayreti içerisinde olan şirketimiz ihracat hedeflerini bu paralelde sürdürmektedir.
Devamı
Bunu Beğenen Kişiler
Henüz bir kullanıcı yok
Son Fotoğraflar
Bağlantı panonuza kopyalandı
Zaman Tüneli:
Sabitlenmiş Ögeler
Son Etkinlikler
 • Unat Yağ Gıda San. ve Tic. A.Ş. sayfası güncellendi
  İleti onay bekliyor
  Akış ögesi yayınlandı. Bu öge artık akışınızda görüntülenecek.
 • Mustafa Çağdaş Çağdaş Karaoğlan , bu sayfayı beğendi
  İleti onay bekliyor
  Akış ögesi yayınlandı. Bu öge artık akışınızda görüntülenecek.
 • Eray eraslan , bu sayfayı beğendi
  İleti onay bekliyor
  Akış ögesi yayınlandı. Bu öge artık akışınızda görüntülenecek.
Henüz bir etkinlik yok
Araç ipucu içeriği yüklenemedi.