Cuma, 14 Nisan 2017
  2 Replies
  3.2K Visits
0
Votes
Geri Al
  Subscribe
Değerli Forum Üyeleri;
Biz iba international battery ismi ile türkiyede faaliyet gösteren ve yurtiçi yurtdışı ihracat yapan endüstiriyel makine üreticisiyiz. Bizim firmamız 45 amperden 240 ampere kadar kurşun asid veya jel akü imal edebilen makineleri ve yedek parçalarını üretmektedir. İmal ettiğimiz makineler full otomasyon sistem ve yazılımına sahip olup minimum personele ihtiyaç duymaktadır ve dakikada 3 adet akü üretebilmektedir. Makinelerimize uzaktan bağlantı yolu ile erişim sağlanabilmektedir. Üretmiş olduğumuz makinelerde yüksek performans ve operatör güvenliği ön planda tutulmuştur. Bunlara ek olarak Üretmiş olduğumuz Caster ve con-cast makineleri ise tüm akü tiplerinde kullanılan pozitif ve negatif kurşun plakaları müşterinin istediği kalınlık ve ebatlarda üretebilmekte ve kaplayabilmektedir. Caster ve con-cast makinesi dadikada 300 adet plaka üretebilmektedir. Sizinle çalışmaktan mutluluk duyarız. Lütfen detaylı bilgi için ferhatozkilic@ibamakine.com iletişime geçebilirsiniz.
not:Bütünüyle milli üretimimiz olan makinelerimizi tüm dünyaya tanıtmak ve ülkemize gelir ve istihdam anlamında katmadeğer sağlamak istiyoruz. Solar enerji sistemlerinde kullanılan aküleri de üretebilmektedir. Bizim için hedef ülkeler nereler olabilir? Değerli yorumlarınız bizim için çok önemli. Saygılarımla...
Bu iletiyi değerlendirin:
bir aydan daha önce
·
#393
0
Votes
Geri Al
Ferhat Bey Merhaba

Ben gümrük müşaviriyim, Yatırım Pazar'ı için dış ticaretçi arkadaşlar yardımcı olacaktır. Benim size naçizane tavsiyem , solar Güneş enerji sistemi ile ilgili yakın gelecekte çok büyük bir alan oluşacağını bu dalda ki üretim faaliyetinizi de geliştirmenizi öneririm.
bir aydan daha önce
·
#722
0
Votes
Geri Al
Almanya'nın Stuttgart şehrinde dış ticaret firmasında çalışmaktayım.
Ürünlerinizi katalog halinde fiyat listesiyle birlikte su@weyou.eu adresine göndermenizi rica ederim.
Avrupaya ihracat yapmanız için pazar araştırması yapılacak ve ihtiyaç doğrultusunda sizinle iletişime geçilecektir.
Teşekkürler
su@weyou.eu
  • Sayfa :
  • 1
Henüz bu iletiye bir yanıt yazılmamış.
Bu iletiye ilk yanıt yazan siz olun!