Çarşamba, 27 Haziran 2018
  0 Replies
  2.1K Visits
0
Votes
Geri Al
  Subscribe
İyi günler

Biz Stuttgart'ta; Business Plan, İhracat İthalat, fuar organizasyonu temsilciliği, koordinatörü, reklam-tanıtım satış-pazarlama yapan bir firmayız.

İsteğimiz; Türkiye'nin ihracat yapmasına destek olmak, üretimin artmasına katkıda bulunmak, Türk firmalarını ihracat konusunda bilinçlendirmek, devletimizin desteklerinden teşviklerinden haberdar etmek, ihracat nasıl yapılır neler gereklidir prosedürlerini açıklamak, Türkiye’nin bilinmeyen bir çok kaliteli firmasını Avrupa'ya, Dünya'ya açmak.

Ekonomi Bakanlığı'nın kolaydestek.gov.tr sayfasında ihracat ile ilgili gelişmeleri, teşvikleri, destekleri yakından takip ediyor, bunlardan haberi olmayan bir çok Türk firmasını bilgilendirmek bilinçlendirmek istiyoruz.

Avrupa'da şirket kurmak isteyenlerin, ihracat yapmak isteyenlerin, fuarda şirketlerinin de adını duyurmak isteyen firmaların gerekli bütün işlerini ofisimizden kontrol ediyor, saha çalışmaları düzenliyor, ürünlerini alıcılara ulaştırmaya çalışıyoruz.

Ofisimizde Türkçe, Almanca, İngilizce, Polonca dillerinde çalışmalarımızı gerçekleştiriyor, müşterilerimize bütün imkanlarımızla profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

Bizimle ihracat iş birliğine girmek isteyen, ortak çalışma yapmak isteyen firmaları bekliyoruz.

Saygılarımla
Bu iletiyi değerlendirin:
Henüz bu iletiye bir yanıt yazılmamış.
Bu iletiye ilk yanıt yazan siz olun!