Pazartesi, 24 Haziran 2019
  1 Replies
  1.9K Visits
0
Votes
Geri Al
  Subscribe
Merhabalar;

Otel, kafe, restorant, şirketler ve etkinlik organizasyonlarının yanı sıra havayolları, oteller, hastaneler, yiyecek şirketleri ve diğer büyük şirketler için baskılı stick şeker ve baskılı islak mendil imalatı yapmaktayız. Yurtdışından da pek çok müşterimiz olmaya başladı. Yeni pazarlara açılmak ve yeni müşteriler edinmek istiyoruz.

Bu konuda bizimle çalışma arkadaşı olabilecek varsa bayi fiyatlarımızı iletebiliriz. Belli bir komisyon çerçevesinde görüşüp anlaşmak isteriz.

İletişim adresimiz : info@islakmendilimalati.com
Bu iletiyi değerlendirin:
bir aydan daha önce
·
#1059
0
Votes
Geri Al
Değerli Grup Üyeleri,

Öncelikle bu değerli platformu oluşturarak bizleri bir araya toplayan saygı değer Zafer Yılmaz beyefendiye sizlerin huzurunda tekrardan teşekkür etmek isterim.

Bizler uzun yıllardan buyana Dış Ticaret Danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Fakat bu vermiş olduğumuz danışmanlık hizmeti diğer firmalardan farklı olarak genel merkezimiz İsveç de bulunmaktadır.

Aynı zamanda Kosova, Güney Korea, Çin, Mozambik, Zimbabwe ve Ghana da ofislerimiz ve takım arkadaşlarımız bulunmaktadır.

İstanbul ofisimiz de Türkiye de ki firmalarımıza bu yönde destek vermek amacı ile İkitelli Teknopart Lokasyonunda dır.

Müşteri Bulma,
Yurt içi istihbarat,
Yurt dışı istihbarat,
Stratejik Pazarlama süreçleri ve B2B, B2C ve C2C çalışmaları ile ürün ihracatı yapmak isteyen siz değerli firmalarımıza ve girişimcilerimize destek olmaya devam etmekteyiz.

Detaylı bilgilendirme talep eden değerli üyeler aşağıda ki detayları kullanarak tarafımıza ulaşabilirsiniz.

g.aksu@meridyum.com
gaksu@focusonexport.com
  • Sayfa :
  • 1
Henüz bu iletiye bir yanıt yazılmamış.
Bu iletiye ilk yanıt yazan siz olun!