Çarşamba, 08 Temmuz 2015
  5 Replies
  19.6K Visits
0
Votes
Geri Al
  Subscribe
Arkadaşlar çinden bulduğum ürünü (alibaba sitesinden) almak istiyorum. Lakin tabiki bildiğiniz üzere güven meselesi o ürünü oradaki tedarikçi veye üreticiyi denetlemek istiyorum. Yani fotoda başka bana gönderdiği ürün başka olmasın istiyorum. Bunun için ürünü orada denetleyecek firmalar lazım bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Pazarlık devam ediyor bu arada yeni bir email çektim. Birde ilk işim olacak bu hususu belirtmek isterim. ikinci sorum ürünü denetleyen kişi üzerinden mi gelecek yoksa benim üzerimden mi çünkü herhangi bir ithalat ve ihracat belgem yok bu konuda da yardımcı olursanız. Hayırlı günler
Bu iletiyi değerlendirin:
bir aydan daha önce
·
#41
0
Votes
Geri Al
Selçuk Bey, yardımcı olabilecek arkadaşlara doğru bir fikir vermek için, fatura tutarı, mal cinsi, adetler ve hava kargo ile mi gelecek gibi bilgileri de yazarsanız iyi olur. Her halükarda bir gümrük müşavirine danışmanızı tavsiye ederim. Ürünün astarı yüzünden pahalıya gelmesin.
bir aydan daha önce
·
#45
0
Votes
Geri Al
Merhaba,
alibaba.com dünyada oldukça güvenilir bir b2b sitesidir. Eğer Çin'deki firma "gold supplier" üyeliği varsa vede bir kaç yıldır alibaba.com'a üye ise firmaya güvenebilirsiniz. Firma hakkında hala bir şüpheniz varsa Çin'deki ticaret müşavirlerimize çalışacağınız firmanın adresini, ismini verip size daha gerçekçi bilgiler sunabileceğinden emin olabilirsiniz. Son olarak skpe'tan bir görüşme düzenleyin alacağınız ürünleri size göstersin daha sonra 10 adet numune siparişinde bulunabilirsiniz, numuneleri görür malın siparişini öyle verirsiniz, mal istediğiniz gibi gelmez ise zaten iade de bulunabilirsiniz.
bir aydan daha önce
·
#54
0
Votes
Geri Al
Merhaba,

Eski çalıştığım firmada ben de Çin'den tarım ürünleri getiriyordum . Bence de en sağlıklısı gümrük müşaviriyle çalışmak olur ama ben kendi yaptığım yöntemden bahsedeyim size karar size kalmış. Bence de önce hem firmaya hem de ürünün kalitesine güvenmek için numune istemek en mantıklı yolu. 2. olarak anlaştıktan sonra her aşamada fotoğraf isteyin. Ben açıkçası mallar paketlenmeden, paketlendikten sonra, yüklemede kısaca her aşamada fotoğraf istedim. Ayrıca internette araştırın. Firmanın tüm bağlantılarına bakın. Linkedın sitesine bakın. Yani şayet risk alacaksınız bunlar mantıklı riskler olmalı.
bir aydan daha önce
·
#82
0
Votes
Geri Al
Merhaba ,

Malların yüklenmeden önce profesyonel kişiler tarafından muayene edilmesini istiyorsanız HQTS firmasını önerebilirim.

Yüklemeden önce size raporlar sunuluyor, koli içi adetlerine kadar kontrol edilebiliyor.


İlgilenirseniz kontak kurabileceğiniz birine yönlendirebilirim.
bir aydan daha önce
·
#110
0
Votes
Geri Al
bunu dünyada en iyi

sgs yapar.
  • Sayfa :
  • 1
Henüz bu iletiye bir yanıt yazılmamış.
Bu iletiye ilk yanıt yazan siz olun!