Perşembe, 23 Mayıs 2019
  1 Replies
  1.8K Visits
0
Votes
Geri Al
  Subscribe
Herkese merhaba.
Herşeyden önce disticaretnet.com kurucu ve üyelerine bu güzel platformu hazırladıkları için çok teşekkür etmek isterim. disticaretnet bence Dış Ticarete gönül vermiş herkes için bir yol haritası, veribankası ve potansiyel işbirliği rehberi. Çok geç farketmiş olsam da zararın neresinden dönsek kardır düşüncesiyle, portaldaki tüm etkinlikleri, faydalı linkleri, forumdaki değerli paylaşımları ve network grubunu heyecanla takip ediyorum.
Zafer Bey önderliğinde, geçtiğimiz 18 Mayıs Tarihinde düzenlenen İhracatta Müşteri Bulma Yolları Eğitimi benim için gerçekten çok verimli bir deneyim oldu. Gerek aynı dili konuştuğumuz ve katılım gösteren değerli üyelerle biraraya gelip beyin fırtınası yaratmamız, gerek Zafer Bey'in değerli bilgi birikimini bizlerle paylaşmış olması, mevcut iş akışıma oldukça yön vermiş ve hızlıca mahsülleri toplamama faydası olmuştur.
20 Yılı aşkın Dış Ticaret deneyimimle 2 yıl önce kurmuş olduğum Pro-Pa Dış Ticaret şirketim, çeşitli alanlarda ihracat ağırlıklı faaliyetler göstermektedir. Çok kısa bir süre içerisinde faaliyete geçecek olan yeni web sitem (https://www.propaforeigntrade.com) ile ürün tanıtımları ve teklif verme gibi interaktif bazı özelliklerle daha hızlı bir şekilde alıcılara ulaşmayı hedefliyorum.
Sıklıkla daha öne faaliyet göstermemiş olduğum ürünlere ait alım talepleri gelmesi ve bu taleplerin geri çevrilmeyip portala üye değerli arkadaşların menfaatine çevrilebilmesi amacıyla, Foruma üye olan ve ürünlerini yurtdışı pazarlara sunmak isteyen arkadaşlarımın tarafıma ürün kataloglarını göndermesini önemle rica ederim. Bu vesile ile tarafıma ulaşan talepleri, memnuniyetle konusunda uzman arkadaşlara yönlendirmiş olurum. Mail adresim: propa@pro-pa.biz

Herkese hayırlı işler bol kazançlar diliyorum..
Bu iletiyi değerlendirin:
bir aydan daha önce
·
#1029
0
Votes
Geri Al
Merhablar Kolay
İhracatt Müşteri bulma Eğitimlerinden memnunmusunuz ve faydasını gördünüz mü gerçtekten bunu yaparken nelere dikkat etmemiz gerekiyor ve nelerden faydalanmamız gerekiyor
  • Sayfa :
  • 1
Henüz bu iletiye bir yanıt yazılmamış.
Bu iletiye ilk yanıt yazan siz olun!