Cuma, 22 Mayıs 2015
  2 Replies
  23.6K Visits
0
Votes
Geri Al
  Subscribe
Özel sektördeki dış ticaret/ihracat/ithalat uzmanlarının ne kadar maaş aldığı merak konusudur. Mesleğe yeni adım atacak olanlar kadar tecrübeliler de bu bilgiyi merak eder. İşverenler için de önemli bir bilgidir bu. Serbest piyasa dinamiklerinin belirleyici olduğu böyle bir konuda piyasa verilerini bilmek müzakerelerde ve geleceğe dönük beklentiler oluştururken bir takım avatajlarlar sağlayacaktır mutlaka. Bu yüzden böyle bir konu açayım istedim. Uzun lafın kısası, meslek mensubu arkadaşlardan aşağıdaki anketi oylamalarını rica ederim. Hangi şıkka oy verdiğiniz belli edilmiyor. Dolayısıyla maaşınızı gönül rahatlığıyla paylaşabilirsiniz. ;) Primleri ve ikramiyeleri hariç düşününüz. Eğer size uygun bir madde yoksa, en yakın maddeyi tercih ediniz lütfen.

Sorması ayıp, bir dış ticaret uzmanı olarak ne kadar maaş alıyorsunuz?
(35 Oy)
Bu iletiyi değerlendirin:
bir aydan daha önce
·
0
Votes
Geri Al
Meşhur sözdür:
Geliriniz en yakın 5 arkadaşınızın gelirinin ortalamasıdır.
O yüzden şu maaşı (primler ve ikramiyeler hariç) 7.000 TL ve üzeri olan kişilerle tanışmak istiyorum. Bana özelden ulaşsınlar lütfen. :p
bir aydan daha önce
·
0
Votes
Geri Al
Zafer Bey,

Maastan kasitiniz yillik gelir olmali, yillik gelirinizin toplami 7x12'yi gecer eger gercek bir Dis Ticaret Yoneticisi iseniz. Bu benim cevremdeki arkadaslarimdan edindigim izlenim.
  • Sayfa :
  • 1
Henüz bu iletiye bir yanıt yazılmamış.
Bu iletiye ilk yanıt yazan siz olun!