Pazar, 26 Ağustos 2018
  4 Replies
  3.2K Visits
0
Votes
Geri Al
  Subscribe
Herkese merhaba,

Genç bir girişimci olarak öncelikle kendimi tanıtmak isterim.

Uzun yıllar Avrupa'da farklı ülkelerde ve şirketlerde proje ve pazarlama yöneticiliği yaptım. E - ticaret uzmanıyım. Şu anda kendi işim ve e-shop'um var. Avrupa'da bu işin merkezi İngiltere veya Almanya olduğu için şu anda Almanya'da ikamet etmekteyim. Uzmanlık alanım ev teksil ve dekorasyon ürünleri ile bebek ürünleri ağırlıklı. Almanya'ya (ve Almanya üzerinden tüm Avrupa'ya) ihracat yapmak isteyen üreticilerle iş birliği yapmak istiyorum.

Kısa vadede B2C, uzun vadede büyük ölçekli B2B işbirlikleri için bana ulaşabilirsiniz. Güven ve kazan-kazan prensipleri çerçevesinde uzun yıllar çalışacağım, ürün tedariği konusunda sıkıntı yaşamayacağım, ürünlerini Avrupa standartına göre geliştirebilecek, yeniliğe ve gelişime açık üreticiler arıyorum.

Bana email adresim yoluyla ulaşabilirsiniz. Eylül ayı içinde iş ve fuar ziyaretleri için Türkiye'deyim. Dolayısıyla yüzyüze de görüşme imkanımız olabilir.

Saygılarımla,

İyi çalışmalar

Bekir İlhan

Kişisel email adresim: bekir.ilhan@yahoo.com
Bu iletiyi değerlendirin:
bir aydan daha önce
·
#802
0
Votes
Geri Al
Bekir merhaba,
Mail adresinize üretici bir arkadaşımın ürün gamını gönderdim.
Belirttiğiniz niteliklere haiz bir üretici olup, fason (private label) üretim de yapabileceğini belirtmektedir.
Bu konuda bir sinerji yaratmayı umuyorum. Eylül ayında İzmir' de olabilirseniz görüşmeyi isteriz.
Saygı ve Sevgilerimle,
bir aydan daha önce
·
#803
0
Votes
Geri Al
Merhaba,

Mesajımda da belirttiğim gibi, sadece ev tekstili dekorasyon ve bebek ürünleri satışı yapıyorum. Hazır giyim sektöründe değilim, ve bu sektöre girmeyi düşünmüyorum. Yine de mesajınız ve ilginiz için teşekkürler.

İyi çalışmalar.
bir aydan daha önce
·
#812
0
Votes
Geri Al
İnşaat mühendisiyim ve aynı zaman masif ahşap mobilya üreten firmamızda 4 senedir pazarlama, müşteri ilişkileri, proje teklifi hazırlama ve şantiye kontrollerini yapıyorum.Firma olarak doğal ahşap malzemelerden ,ağaç köklerinden , blok tomruklardan özel ürünler üretiyoruz ve kendi sektörümüzde iyi bir seviyede ve yüksek kalitede ürünlerimiz var.Daha önce yurdışına 3 adet proje ürünleri teslim ettik ve bu sayıyı arttırmak istiyoruz.Restorant mobilyaları ağırlıklı işimiz.Kişiye özel üretim yapma imkanımız var.Ahşapla ilgili istenilen bütün ürünleri ek olarak üretebiliriz.Ürünlerimizi yurtdışında pazarlıyabilicek bize yeni müşteriler kazandırıcak danışmanları, aracıları arıyoruz.
bir aydan daha önce
·
#953
0
Votes
Geri Al
Merhaba Bekir Bey,

Size bu konu ile ilgili bir e-posta gönderdim.

Bilgilerinize.
Saygılarımla.
  • Sayfa :
  • 1
Henüz bu iletiye bir yanıt yazılmamış.
Bu iletiye ilk yanıt yazan siz olun!