Perşembe, 22 Ağustos 2019
  0 Replies
  1K Visits
0
Votes
Geri Al
  Subscribe
NAMA Hindistan İthalat ve İhracat İş Danışmanları
NAMA Danışmanları - Hindistan ile diğer ülkeler arasında iş kurmanıza ve geliştirmenize yardımcı olacak stratejik iş danışmanlığı ve çözümleri sağlayan bir Hindistanlı İthalat ve İhracat Danışmanlık şirketidir.
Hindistan'daki tüm iş gereksinimleriniz için kapsamlı bir çözüm durağı. Merkezi Mumbai ‘de olmak üzere faaliyete geçen şirketimiz, Hindistan’ın her bir yanına yayılmış bağlantılarımızla sizin hizmetinizdeyiz. Hindistan’da kendi dilinizi konuşan profesyonel iş danışmanlarını arıyorsanız, SİZ DOĞRU YERDESİNİZ!!!
Faaliyet alanınızın kapsamını ve kısıtlamalarını dikkate alarak belirli iş gereksinimlerinizi net bir anlayışla profesyonel bir yaklaşım sunarız. Değerli müşterilerimize, iyi koordine edilmiş bir kültürel entegrasyon sağlayarak iş operasyonlarını sorunsuz ve kusursuz bir şekilde yürütmeleri için yardımcı oluyoruz. Şirketinizin ticari faaliyetlerini genişletmek için Hindistan'da veya yurtdışında şirketinizi temsil etmekten mutluluk duyarız.
Maksadımız, faaliyetiniz doğru yönde sınırsız büyümesine yöneliktir, dolayısıyla ekponansiyel büyümenize yardımcı olacaktır.
İnkübe- İşbirliği- Büyütmek
Hizmetlerimizi tüm faaliyetlerimizde profesyonel bir yaklaşım ve tam şeffaflık garanti ediyoruz.
Daha detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edin ve bize e-posta gönderin.
E-posta: info@namaconsultants.com
Web: http://www.namaconsultants.com
Nargiza Nıyazmammedova +917506986788
Maynak Pramanik +919820281489
Bu iletiyi değerlendirin:
Henüz bu iletiye bir yanıt yazılmamış.
Bu iletiye ilk yanıt yazan siz olun!