Çarşamba, 14 Mart 2018
  5 Replies
  3.8K Visits
0
Votes
Geri Al
  Subscribe
Herkese iyi haftalar iyi kazançlar,

Bir arkadaşım vasıtasıyla bu siteyi keşfettim. Halihazırda İzmir'de bir şirketin ihracat departmanı müdürüyüm. Son 4 senede bu işim dolayısıyla tonlarca farklı iş alanından bağlantım oldu ve bu sayı her gün giderek de artıyor. İnsanların taleplerini en başından anladığım ve sorunlarına çözüm bulabildiğim için artık farklı şirketler için de yeni müşteriler kazanılması anlamında destek olmak isterim.

Dünya üzerindeki her insanla anlaşmanın bir yolunu bulabilirim ki zaten dış ticaretin de en önemli unsuru bu olsa gerek.

Velhasıl, özellikle Hindistan, Yakın Asya, Balkanlar ve Çin pazarlarına açılmak isteyen, bu ülkelerden mamul ithal etmek isteyen, mevzuat ve iletişim konusunda yardıma ihtiyacı olan, büyük küçük fark etmeksizin bu şirketlere yardımcı olmak isterim.

Saygılar, iyi çalışmalar

Kerim Demir
Bu iletiyi değerlendirin:
bir aydan daha önce
·
#651
0
Votes
Geri Al
Merhabalar Kerem bey, iyi niyet ve yardımınız için teşekkür ederiz. Afyonkarahisarda Mermer alanında faaliyet gösteriyoruz. Çin'e blok satışı yapmak için müşteri bulma çabasındayız. ateşelere mail atarak ve b2b sitelerinde bir kısım data bilgisi toplayarak, sonuç almaya çalışıyoruz. Bir kaç müşteri ile görüştük ama henüz tam olarak bu iş oldu diyemedik, çin pazarında mail az mı kullanılıyor. randevusuz bir şekilde çine giderek, xiamen bölgesindeki fabrikaları gezerek satış yapabilirmiyiz. yada daha farklı şirket bilgilerine nasıl ulaşabiliriz bilgi ve deneyimleriniz bizi aydınlatacaktır. kolay gelsin.
bir aydan daha önce
·
#652
0
Votes
Geri Al
Teşekkürler
bir aydan daha önce
·
#675
0
Votes
Geri Al
Kerim Bey Merhaba
Biz Bursada Kahve Çeşitleri , Toz İçecek Çeşitleri , Donuk Tulumba tatlısı çeşitleri , Kurabiye çeşitleri ve Çikolata çeşitleri üreten bir firmayız.Bu ürünlerimizi yurt dışı pazarlarda satmak istiyoruz.Bu ürünlerimiz ile ilgili olarak potansiyel müşteriler ve Bayi adayları nasıl bulabiliriz.Sizin bizi yönlendirebileceğiniz kişiler veya firmalar olabilir mi? Özellikle dayanım ömürlerinin uzun olması açısından Kahve çeşitleri ve Donuk tulumba tatlısı çeşitleri yurt dışı pazara çok uygun ürünler.Ürünlerimizi görmeniz açısından size kataloğumuzu gönderiyorum.Ayrıca bende İzmir de ikamet ediyorum.Belki yüz yüze görüşme fırsatımız da olabilir
İyi çalışmalar
Erol Şahin
erolsahin@opakgida.com
bir aydan daha önce
·
#809
0
Votes
Geri Al
Kerim Bey Merhaba,
Kütük design firması olarak masif ahşap mobilya üretiyoruz.Kendi alanımızda sektörde kaliteli üretimler yapıyoruz.Ağırlıklı olarak restorant mobilyaları üzerine üretim gerçekleştiriyoruz.Ürünlerimiz ile ilgilenirseniz iletişime geçmek isteriz.İnstagram adresimizde aktif olarak yaptığımız projeleri ve ürünlerimizi görebilirsiniz @kutukdesign
bir aydan daha önce
·
#814
0
Votes
Geri Al
Merhabalar ürünlerinize müşteri bulmak için benimle iletişime geçin
  • Sayfa :
  • 1
Henüz bu iletiye bir yanıt yazılmamış.
Bu iletiye ilk yanıt yazan siz olun!