Pazartesi, 24 Haziran 2019
  1 Replies
  1.7K Visits
0
Votes
Geri Al
  Subscribe
Merhabalar,

Samsun'da baskılı ıslak mendil ve baskılı stick şeker imalatı ve ihracatı yapmaktayız. Satış fiyatlarımız kalitemize göre çok uygun.

Bu alanda belli bir deneyimimiz oluşsa da yeni sayılırız. Yurtdışında müşteri edinmenin yollarını arıyoruz. N11, hepsiburada, satabilirsin ve n11pro'da mağazalarımız var.

Faydalı olabilecek farklı online kanallara da mağaza açabiliriz. Yurtdışında müşteri edinme ile ilgili tecrübeli arkadaşlarımız yardımcı olabilirse ve fikirlerini bizimle paylaşabilirse çok memnun oluruz.

İlginiz için şimdiden teşekkür ederiz.
Bu iletiyi değerlendirin:
bir aydan daha önce
·
#1058
0
Votes
Geri Al
Değerli Grup Üyeleri,

Öncelikle bu değerli platformu oluşturarak bizleri bir araya toplayan saygı değer Zafer Yılmaz beyefendiye sizlerin huzurunda tekrardan teşekkür etmek isterim.

Bizler uzun yıllardan buyana Dış Ticaret Danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Fakat bu vermiş olduğumuz danışmanlık hizmeti diğer firmalardan farklı olarak genel merkezimiz İsveç de bulunmaktadır.

Aynı zamanda Kosova, Güney Korea, Çin, Mozambik, Zimbabwe ve Ghana da ofislerimiz ve takım arkadaşlarımız bulunmaktadır.

İstanbul ofisimiz de Türkiye de ki firmalarımıza bu yönde destek vermek amacı ile İkitelli Teknopart Lokasyonunda dır.

Müşteri Bulma,
Yurt içi istihbarat,
Yurt dışı istihbarat,
Stratejik Pazarlama süreçleri ve B2B, B2C ve C2C çalışmaları ile ürün ihracatı yapmak isteyen siz değerli firmalarımıza ve girişimcilerimize destek olmaya devam etmekteyiz.

Detaylı bilgilendirme talep eden değerli üyeler aşağıda ki detayları kullanarak tarafımıza ulaşabilirsiniz.

g.aksu@meridyum.com
gaksu@focusonexport.com
  • Sayfa :
  • 1
Henüz bu iletiye bir yanıt yazılmamış.
Bu iletiye ilk yanıt yazan siz olun!