Çarşamba, 19 Ekim 2016
  2 Replies
  15.2K Visits
1
Votes
Geri Al
  Subscribe
Ithalatda Birim Maliyet Nasıl Hesaplanır?

İthal edilen bir ürünün maliyetini hesaplamak hem satış fiyatını oluşturma da hem de ürünün pazarda nasıl konumlandırılcağı hakkında size önemli bir yol haritası çizer. Yanlış yapılan bir maliyetlendirme pazarda ürününüzün tamamen yanlış konumlandırılmasını neden olur.
Paylaşmış olduğum linkte yapmış olduğum ithalatlarda kullanmış olduğum şablonu bilgilerinize sunuyorum. Linkten dosyayı rahatlıkla indirebilirsiniz. Umarım iş hayatınızda sizlere yardımcı olur.

How to calculate Import unit cost?

Calculating unit cost of imported items determine a road map for sales price determination and product penetration strategies for the market. The miscalculated unit cost can cause wrong penetration of items in market and money loss.

In below link, you can find my import cost calculation template I use for my import operation. I hope it also works well for you.

Best regards
Bu iletiyi değerlendirin:
bir aydan daha önce
·
#224
0
Votes
Geri Al
Harika bir paylaşım. Çok teşekkürler.
bir aydan daha önce
·
#977
0
Votes
Geri Al
Kemal Bey;

2019 dan selamlar, saygılar. Paylaşımınız için çok teşekkürler. 2019 yılı değişen oranlar hangi kalemlerdir acaba? Ben de internetten araştırıyorum; ancak bazı tereddütlerim oldu hesaplamada. Yardımlarınızı rica ederim. İyi çalışmalar.
  • Sayfa :
  • 1
Henüz bu iletiye bir yanıt yazılmamış.
Bu iletiye ilk yanıt yazan siz olun!