Salı, 16 Ocak 2018
  1 Replies
  2K Visits
0
Votes
Geri Al
  Subscribe
merhabalar . bursa uludağ üniversitesi dış ticaret öğrencisiyim son dönem deyim . 27 yaşında biraz geç kalmışlıktayım. daha önce perakendecilik mağazacılık sektörlerinde çalıştım sonradan dış ticarete yöneldim ve bu alanda ülkem yararına ve kendi bütçeme fayda sağlayacak işler yapmak istiyorum. bu siteyle yeni tanıştım .kurucusuna buradan tekrar teşekkür ediyorum . ilk sene bittikten sonra yabancı dil eğitimi için yurt dışında kaldım 4 ay kadar döndüğümde staj yeri bulmakta çok sıkıntı yasadım . firma sahipleri bu konuda gereken özeni göstermiyor. sonra ilan verirken tecrübeli personel arıyoruz diyebilme haklarını kendilerinde bulmak istiyorlar. şuan küçük bir işletmede direk olarak işe başladım firma sahibinin benden çok bir beklentisi yok ama ben kendi çabalarımla ihracat yapmak için arayış içerisindeyim.lüx karyola üretiyoruz belki ilgilenen arkadaşlar olabilir. tecrübeli meslektaşlarım beni değerli tecrübeleriyle izlemem gereken yolu tarif ederse minnet duyarım . hedefim tabiki para kazanmak ama ileride üniversitelerin bu tarz bölümlerinde konferans vermek bir şirket kurup çoğunluğunu öğrencilerden oluşturmak .yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.
Bu iletiyi değerlendirin:
bir aydan daha önce
·
#610
0
Votes
Geri Al
Nuri Bey, aramıza hoşgeldiniz. Sizi tanıma imkanı verdiğiniz için de teşekkürler. Bu platformun amacına uygun bir şey yaptınız. Ben dahil bu siteyi ziyaret eden arkadaşlar çoğu zaman çeşitli ürünlerle ilgili talepler alabiliyoruz. Lüx karyola ile ilgili bir talep geldiğinde temas kurabileceğim birisi oldu böylece.

Anladığım kadarıyla, zaten siz yolunuzda gidiyorsunuz. İnisiyatif alıp çalıştığınız firmada bir ihracat girişimi başlatmanız güzel bir şey. Bu yoldan devam edin. Firmadaki kendi işinizi ve pozisyonunuzu kendiniz belirleyin.

Onun dışında, B2C'de kullanılan pazarlama yöntemlerine de aşina olun derim.
  • Sayfa :
  • 1
Henüz bu iletiye bir yanıt yazılmamış.
Bu iletiye ilk yanıt yazan siz olun!