Çarşamba, 03 Nisan 2019
  0 Replies
  1.3K Visits
0
Votes
Geri Al
  Subscribe
Merhaba!
Kendi üretimimiz olan lazer epilasyon, dövme silme, cilt yenileme, kırışıklı giderme, gibi medikal estetik cihazları satıyoruz.
Detaylı bilgi ve fiyatlar için overseasdirector@sincoheren.com mail adresinden bilgi alabilirsiniz.

Sincoheren Bilim & Teknoloji Geliştirme Ltd.Şti. 1999 yılında medikal alanda kullanılan yüksek teknoloji ürünlerini tüm dünyaya ulaştırmak için kurulmuş bir firmadır. Bugüne kadar otuzdan fazla cihazın Ar-Ge çalışmasını tamamlayıp üretiminin gerçekleştirilmesini sağlamıştır.

Müşterilerimizin sorunlarını çözme esasına dayanan prensiplerle Avrupa,Amerika ve Asya ülkelerindeki özel hastaneler, üniversite ve devlet hastaneleri, özel klinik ve muayenehanelerle iş birliği halindedir.

Sincoheren Ar-Ge Grubu 1999 yılında Pekin'de kurulmuş, 2014 yılından bu yana da Türkiye'de kozmetik, estetik ve dermatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Firma kendi üretimini ve ihracatını yaptığı cihazların Türkiye'deki pazarlamasını kendi bünyesindeki uzman satış ekibi ile yapmaktadır. Kullanıcılara cihaz ve ürün kullanım eğitimi Sincoheren tarafından verilen online eğitim sertifikasıyla belgelenmektedir.

Sincoheren ürün yelpazesindeki bütün cihazların yedek parçalarını temin etmekte ve teknik servis hizmetlerini sağlamaktadır. Firmanın Türkiye dağıtımı yaptığı medikal cihazlar CE, TÜV, TSE, FDA, TGA, CFDA, ISO13485, ISO 9001 standartlarına sahiptir. Müşterilerimize ve distribütörlerimize yüksek kaliteli ürünlerimizi ve profesyonel hizmetimizi sunmaktan mutluluk duyuyoruz. İş ortaklıkları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

overseasdirector@sincoheren.com

http://www.linkedin.com/in/sincoherentürkiye

Whatsapp:+8613126873505

https://www.facebook.com/Sincoheren-Medikal-Estetik-Cihazlar%C4%B1-280065732906451/
Bu iletiyi değerlendirin:
Henüz bu iletiye bir yanıt yazılmamış.
Bu iletiye ilk yanıt yazan siz olun!