Pazartesi, 05 Ekim 2015
  2 Replies
  17.2K Visits
0
Votes
Geri Al
  Subscribe
Merhaba Arkadaşlar,

2 senedir çalıştığım işyerimle evim ve işim arasında mesafenin çok uzak kalması nedeni ve evlenme planlarım yüzünden ayrıldım. İthalat ve İhracat alanında yeni bir iş arayışına girdim. Bu süreçte siz değerli arkadaşlarımın yardımına ihtiyaç duyuyorum. Toplamda 4 senelik bir tecrübeye sahibim. İngilizce seviyem oldukça iyi ve bu konuda kendime güveniyorum. Son çalıştığım işte, askeri ihalelerinin siparişten sevkiyata takibatlarını, ihalelerin teknik şartnamelerin ilgili firmalara İngilizceye çevrilerek gönderilmesi, diğer ithalat operasyonlarında siparişten, para transferine, sevkiyattan teslimalata kadar tüm alanlarda bizzat tecrübe edindim. Bununla birlikte hatrı sayılır miktarda İran ve Azerbaycana ihracat operasyonu yönettim.

İstanbul Pendik'te ikamet etmekteyim, öncelikli tercihim Gebze dahil Anadolu Yakasında çalışmaktır. Bu konuda sizlerin yardımlarınızı rica eder, hepinize başarılar dilerim.

Saygılarımla,
Bahadır ÇEÇEN
Dış Ticaret Sorumlusu
Bu iletiyi değerlendirin:
bir aydan daha önce
·
#104
0
Votes
Geri Al
Merhaba Arkadaşlar,

BOYRAZ TARIM LTD. firmasından Uluslararası Satış ve Pazarlama Sorumlusu olarak işe başlamış bulunmaktayım. Dolayısıyla, aktif iş arayışım bulunmamaktadır.

Bilgilerinize,
Bahadır ÇEÇEN
bir aydan daha önce
·
#106
0
Votes
Geri Al
Çok teşekkür ederim Zafer Bey.
  • Sayfa :
  • 1
Henüz bu iletiye bir yanıt yazılmamış.
Bu iletiye ilk yanıt yazan siz olun!