Perşembe, 19 Eylül 2019
  1 Replies
  1.2K Visits
0
Votes
Geri Al
  Subscribe
Değerli Dış Ticaretnet hepnize merhabalar , dış ticarete gönül vermiş genç bir arkadaşınız olarak aranızda bulunmaktayım.
Ben Kayseri OSB'de oturma grubu(koltuk,kanepe) üreten bir orta ölçekli Kobinin tek başıma dış ticaret sorumlusuyum.
Ekim ayının sonunda inşallah avrupaya (Fransa,Hollanda,Almanya,Avusturya) yeni müşteriler bulmak için seyahate çıkacağım ilk durağım Fransa olacak.Bu benim yurt dışında ilk deneyimim ve haliyle çok heyecanlıyım.Şirkette yaklaşık 3-4 aydır görev almaktayım ve kendimi ispatlamak istiyorum hedef pazarımı bu yönde seçtim.Dil olarak İngilizce biliyorum.
Benden çokçok tecrübeli değerli abilerim,ablalarım,kardeşlerimden bu bölgede bilgisi olanların deneyimlerini benimle paylaşmalarını istiyorum.Hepinize çok teşekkürler...
Bu iletiyi değerlendirin:
bir aydan daha önce
·
#1107
0
Votes
Geri Al
muhtemelen oranın yerel halkıyla ticaret yapamazsın. türk bir çok mağazacı var onları bulmalısın. bunun dışında da kayseri malı avrupa pazarına fiyat, kalite performansı sunmadığı için ufak firmalarla çalışabilirsin. avrupa pazarı zor bir pazardır. ürünün taşınmasından paketlemesine hammaddesine tam olarak güvenerek gitmelisin. yoksa satamazsın. satsan da rpt alamazsın.
  • Sayfa :
  • 1
Henüz bu iletiye bir yanıt yazılmamış.
Bu iletiye ilk yanıt yazan siz olun!