Bu Gizlilik Politikası Disticaretnet.com'u kullanırken verdiğiniz herhangi bir bilginin nasıl kullanılıp korunduğunun çerçevesini çizer.

Disticaretnet.com için gizliliğinizin korunması son derece önemlidir. Bu web sitesini kullanırken sistem tarafından tanımlanabilmenizi sağlayacak bazı bilgileri sağlamanızı istememiz durumunda sağladığınız bilgilerin sadece bu gizlilik teminatı kapsamında kullanılacağından emin olabilirsiniz.

Dış Ticaret Net'e hoş geldiniz!

Bu Kullanım Koşulları (kısaca "Koşullar") Dış Ticaret Net'i (kısaca "DTN") ve DTN'in sunduğu ürünleri, özellikleri, içerikleri, uygulamaları, hizmetleri, teknolojileri ve yazılımları (kısaca "Hizmetler") nasıl kullanacağınızı yönetir. 

Eğer bu siteyi kullanmaya ve site içerisinde gezinmeye devam ederseniz, aşağıdaki site Kullanım Koşullarına, beraberinde Gizlilik Politikamıza ve diğer kurallarımıza ve bu metinlerde yapılan güncellemelere  uymayı kabul etmiş sayılacaksınız.  Koşullar siz ve DTN arasındaki hukuken bağlayıcı bir sözleşmedir. Eğer bu Koşullardan herhangi bir kısmını kabul etmiyorsanız, lütfen web sitemizi ve Hizmetlerimizi kullanmayınız.

Bu web sitesi ve onun tüm içeriğinin telif hakları Disticaretnet.com'a aittir. Tüm hakları saklıdır.

Aşağıda belirtilen durumlar dışında site içeriğinin tamamının veya bir kısmının herhangi bir şekilde yeniden üretimi veya yeniden dağıtımı yasaktır:

Telif Hakkı © 2014-2019 Dış Ticaret Net. Tüm hakları saklıdır. Tasarım ve Geliştirme: ZY
Cron Job Starts