•   Özkan Özkaya reacted to this post about 1 year ago
  Bekir İlhan replied to a discussion, Kendinizi Tanıtın
  Merhabalar

  Uzun yıllar Avrupa'da farklı ülkelerde ve şirketlerde proje ve pazarlama yöneticiliği yaptım. E - ticaret uzmanıyım. Şu anda kendi işim ve e-shop'um var. Avrupa'da bu işin merkezi İngiltere veya Almanya olduğu için şu anda...
  Merhabalar

  Uzun yıllar Avrupa'da farklı ülkelerde ve şirketlerde proje ve pazarlama yöneticiliği yaptım. E - ticaret uzmanıyım. Şu anda kendi işim ve e-shop'um var. Avrupa'da bu işin merkezi İngiltere veya Almanya olduğu için şu anda Almanya'da ikamet etmekteyim. Uzmanlık alanım ev teksil ve dekorasyon ürünleri ile bebek ürünleri ağırlıklı. Almanya'ya (ve Almanya üzerinden tüm Avrupa'ya) ihracat yapmak isteyen üreticilerle iş birliği yapmak istiyorum.

  Kısa vadede B2C, uzun vadede büyük ölçekli B2B işbirlikleri için bana ulaşabilirsiniz. Güven ve kazan-kazan prensipleri çerçevesinde uzun yıllar çalışacağım, ürün tedariği konusunda sıkıntı yaşamayacağım, ürünlerini Avrupa standartına göre geliştirebilecek, yeniliğe ve gelişime açık üreticilerle başarılı sonuçlar elde edebiliriz.

  Saygılar

  bekir.ilhan@yahoo.com
  More
  1. View Post
  Post is under moderation
  Stream item published successfully. Item will now be visible on your stream.
Unable to load tooltip content.